Відеотренди 2019 року: на що варто робити ставки?

Без категорії

Відеотренди 2019 року

Ще кілька років тому практично будь-яке відео в соціальних мережах отримувало мільйони переглядів, тисячі лайків та коментарів буквально за кілька годин після публікації. А все тому, що даний тип контенту суттєво відрізнявся від інших та одразу привертав увагу користувачів. А що сьогодні? Сьогодні ж користувачів цікавить лише якісний та цікавий відеоконтент, і тут ще треба добряче постаратися вгодити їм. Що ж поробиш, ми, SMM-щики, власноруч розбалували «жителів» соціальних мереж.

Пропонуємо поговорити про те, які відео будуть цікаві користувачам соціальних мереж. Згідно з прогнозами спеціалістів, саме вони допоможуть вивести вашу сторінку в ТОП, ви ж до цього прагнете, правильно?

ТОП-10 відеотрендів у 2019 році

Ось наш рейтинг:

  1. Прямі відеотрансляції. Проведені дослідження говорять про те, що залучення аудиторії в записаних відео набагато є нижчим, аніж у стрімів. Саме останні дозволяють утримувати увагу глядачів та активно взаємодіяти із ними. Статистика: Приблизно 80 % користувачів охочіше подивляться відеотрансляцію від бренду, аніж будуть читати його блог.
  2. Покупки у відео. Цей напрям зараз активно розвивається, не варто втрачати можливості! Подивитися, як це працює, можна в Instagram — після деяких сторіз потенційний покупець може змахнути по екрану вверх та купити продукт, який рекламується. Статистика: Майже 96 % користувачів впевнені, що відео допомагають їм прийняти рішення щодо покупки того чи іншого товару.
  3. Відео на 360 градусів. Такі ролики дозволяють повністю занурюватися в атмосферу та контролювати кут огляду. Найбільш вдалі теми для фотмату відео на 360 градусів: спорт та подорожі, розваги (live-події), фільми, телешоу тощо.
  4. Віртуальна реальність. Такий відеотренд затребуваний не лише в ігровій індустрії, але й у сфері освіти, охорони здоров’я, маркетингу тощо.
  5. Персоналізовані відео. Це чудова альтернатива дзвінкам та e-mail-розсилкам. У відео такого формату ви можете спілкуватися зі своїми клієнтами, відповідати на їхні запитання тощо. Статистика: Відео, яке міститься на сторінці продукту в інтернет-магазині, збільшує суму замовлення в середньому на 50 %!
  6. Відеоблоги. Влогери встановлюють міцний зв’язок зі своєю аудиторією, вибудовують спільноти однодумців, стають лідерами думок та успішно заробляють на монетизації відео, а також на співпраці із брендами, ненав’язливо рекламуючи їхні товари або послуги.
  7. Розумний пошук відео. Штучний інтелект уже навчився транскрибувати відеоролики, тому точність видачі сьогодні є досить високою. Незабаром на нас очікують ще більш глобальні зміни: у користувачів з’явиться можливість дивитися прев’ю роликів у каруселі. Під час прокручування відео користувачі зможуть подивитися їх перші 6 секунд.
  8. Інтернет-телебачення. Як зазначають спеціалісти, ера аналогового, супутникового та кабельного телебачення вже майже добігла кінця. Настав час ОТТ та інтернет-телебачення.
  9. Навчання за допомогою відео. Ролики все частіше будуть мати навчальну мету. Неважливо, це загальнодоступний ролик (який, у свою чергу, можна монетизувати) чи корпоративний тренінг. Весь секрет у високій ефективності на ряду із низькими фінансовими витратами.
  10. Відео скрізь! Із даним видом контенту люди стикаються практично на кожному кроці, особливо в соціальних мережах. Тож потрібно грамотно використовувати можливості та бути на греблі трендів.

Бажаєте дізнатися більше про просування в соцмережах, навчитися грамотно використовувати відеотренди-2019 та правильно вносити їх до свого контент-плану? Тоді вам просто необхідно записатися на курс «SMM на 100 %» Creative SMM! Телефонуйте прямо зараз, аби потрапити до найближчого набору студентів!

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!