Практичний експрес-курс “SMM на 100%”

Досить сидіти в соціальних мережах за лайки, нумо заробляти гроші!

Літо, кажете Ви, – час відпусток! Багато хто вважає, що продуктивність людини в цей період падає. Ми згідні, що у період відпочинку, не потрібно навантажувати себе довготривалими курсами та проходити надважкі тренінги, сидіти в жарких приміщеннях, мріючи про море чи гори. Але унікальну можливість оволодіти новою професією-майбутнього SMM-спеціаліста, або замітно підвищити свій рівень професійності в інтернет-маркетингу, за короткий проміжок часу – ОЦЕ МОЖНА!!!

Ми пропонуємо вам лайтовий, літній та надзвичайно релаксовий літній експрес-курс для початківців у соціальних мережах. Ви навіть не встигните моргнути, як оволодієте новими знаннями і навичками, прокачаєте свій рівень SMM-спеціаліста! Усе це у чудовій компанії за 6 вечорів за чашечкою чаю з печеньком.

Після закінчення курсу

Ви оволодієте навиками, необхідними для старту роботи в соціальних мережах та зможете самостійно почати просувати свій бізнес в Інтернеті, зокрема у соціальних мережах.

  • креативного, думаючого новачка-ентузіаста
  • власника бізнесу, що не боїться інновацій;
  • студентів, які хочуть стати інтернет-маркетологами;

Програма курсу

Що ви дізнаєтесь на практичному Експрес-курсі «SMM на 100%»

kursi_smm_na_100_seo

Цілі

Хто такі SMM-спеціаліст і яку роль вони відігрують в соціальних мережах? Навіщо вести сторінки в соціальних мережах. Як ставити ЦІЛІ?Які SMM-платформи краще використовувати для просування бізнесу?Як реєструвати свої кампанії в соцмережах, правильно оформляти групи та пабліки?

Далі

ЦА

Як вибрати свою цільову аудиторію (ЦА)? Методи та практичні інструменти визначення цільової аудиторії (ЦА) в інтернеті.

Далі
контент в соцмережах

Стретегія

Розробка SMM стратегії для бізнес сторінок в соцмережах! Вивчення та вибудовування контент плану для своїх сторінок.

Далі
креатив в соцмережах

Креатив

Побудова стратегії роботи в соцмережах, робота з дизайном публікацій.Робота з фото- та відео-контентом. Копірайтинг – вимоги до текстів та їх написання.

Далі
Формула успіху, або Що таке SMM на 100%?

Просування

Які існують методи та інструменти безкоштовного просування бізнесу і соціальних мережах? План покрокових дій!Робота із сервісами для пришвидшення та полегшення роботи SMM-спеціаліста на телефоні та комп`ютері.

Бонус: Сірі методи просування в соціальних мережах.

Далі

Звітування

Як писати звіти SMM-спеціалісту? Як читати звіти бізнесмену!Як відслідковувати роботу по продажам! Як читати аналітуку в соціальних мережах.

Далі

В цілому вас чекає багато практики, креативних ідей з реальними бізнес-проектами.

Відгуки студентів

Розклад занять SMM на 100%

Тривалість курсу: 6 занять (15,0 год) по 2,5 год 2 рази на тиждень у вівторок та четвер або середа та п`ятниця.Початок: липень о 19.00 годині.Де: Володимира Великого, 18, офіс 409.Вартість: 3 500 грн (при оплаті до початку курсу) – 4 500 грн після старту.Реєстрація – обов’язкова для всіх бажаючих пройти Практичний експрес-курс «SMM на 100%». Поспішайте зареєструватися, кількість міcць обмежена!

Досягнення студентів

Молодіжний туризм

Туроператор, який організовує активні тури до Львова, Карпат, Закарпаття та для тих, хто любить активний відпочинок.

Befit

збалансоване та правильне меню здорового харчування з доставкою додому!

case study image
error: Контент захищено!