Практичний курс «SMM на 100%»

Практикуючий SMM спеціаліст, всього за 2 місяці!

Соціальні медіа обійшли всі існуючі сайти й стали головним джерелом реферального трафіку – саме такого висновку дійшли експерти Shareholic. Від напрацьованих стратегій SEO-просування не відмовляємося, але в данному випадку логічніше сконцентрувати свою увагу на практиці SMM.

Хочете здобути базові знання в сфері Social Media Marketing? Відсутній практичний досвід в реалізації SMM-стратегій? Бажаєте підвищити свою кваліфікацію в даній сфері? Практичний курс “SMM на 100%” створений саме для вас! Ми створюємо базу для вдосконалення. Але найголовніше те, що ми даємо практичні знання, дієвість яких перевірена конкретними проектами. Припустимо, існує 5 теорій в SMM. Чи відомо вам, яка з них дієва, а на яку не варто витрачати свій дорогоцінний час? Чи впевнені ви в тому, що той контент, який опублікуєте, охопить достатньо цільової аудиторії, лайків та репостів? Ні, не впевнені? Тоді Вам потрібні практичні знання і корисні поради від тих, хто не перший рік займається SMM.

Після закінчення курсу ви оволодієте навиками, необхідними для роботи SMM-менеджера та зможете самостійно просувати свій бізнес в Інтернеті. Освоїти професію SMM-спеціаліста під силу будь-кому: початківцю і тому, хто вже має суміжну профессію.

Наша мета

Продемонструвати всім слухачам курсу один із найефективніших інструментів для бізнесу в дії. Програма сформована таким чином, що більшу її частину (90%) займають саме практичні заняття. Це дуже важливо для правильного засвоєння інформації та закріплення теоретичних знань.

 • креативного, думаючого новачка-ентузіаста
 • власника бізнесу, що не боїться інновацій;
 • маркетологів, які хочуть поглибити свої знання;

Записатися на курси

  VIEW MAP

  Програма курсу

  Що ви дізнаєтесь на практичному курсі «SMM на 100%»

  kursi_smm_na_100_seo

  Цілі

  Хто такі SMM-спеціаліст та SMM-менеджер? Чи відрізняються ці 2 професії та чим саме? Навіщо вести сторінки в соціальних мережах. Як ставити ЦІЛІ?Які SMM-платформи краще використовувати для просування бізнесу? Навіщо на сайтах розміщують кнопки соціальних мереж?Як реєструвати свої кампанії в соцмережах, правильно оформляти групи та пабліки?

  Далі
  Команда CreativeSMM

  ЦА

  Як вибрати свою цільову аудиторію і розробка аватару клієнта? Методи та практичні інструменти визначення цільової аудиторії (ЦА) в інтернеті.

  Далі

  Стретегія

  Розробка SMM стратегії для бізнес сторінок в соцмережах! Планування контент-плану та робота з фото- та відео-контентом (їх типи).Копірайтинг – вимоги до текстів та їх написання.

  Далі
  Формула успіху, або Що таке SMM на 100%?

  Просування

  Які існують методи та інструменти платного та безкоштовного просування бізнесу і соціальних мережах? План покрокових дій!Робота із сервісами для пришвидшення та полегшення роботи SMM-спеціаліста на телефоні та комп`ютері.

  Далі

  Реклама

  Робота з рекламним кабінетом FB. Налаштування та ведення офіційних рекламних кампаній в соціальних мережах. Налаштування офіційних чат ботів в месенжерах.Налаштування ЦА і розробка рекламних бюджетів та стратегії реклами.

  Далі

  Звітування

  Як писати звіти SMM-спеціалісту? Як читати звіти бізнесмену!Як відслідковувати роботу по продажам! Що таке UTM-мітки, та як їх ставити? Як читати аналітуку в соціальних мережах, у рекламному кабінеті та аналітику на сайті.

  Далі

  Для студентів, які продемонструють високі результати, можливе працевлаштування. В цілому вас чекає багато практики, креативних ідей з реальними бізнес-проектами і вручення сертифікатів, які відзвітували по проекту.

  Відгуки студентів

  Розклад занять SMM на 100%

  Тривалість курсу: 19 занять (46,0 год) по 3 год 2 рази на тиждень у вівторок та четвер або середу та п`ятницю.Початок: 22 лютого 2022 о 19.00 годині (можливо ОНЛАЙН)Де: м. Львів, Володимира Великого, 18, офіс 512.Вартість: 9 500 грн (при оплаті до початку курсу) – 10 500 грн після старту.Реєстрація – обов’язкова для всіх бажаючих пройти Практичний курс «SMM на 100%». Поспішайте зареєструватися, кількість міcць обмежена!

  Досягнення студентів

  Germes-Аvia-найкращі авіакаси!

  Навчання керівника компанії на курсі SMM на 100%

  Захід Інжиніринг

  Вирішить питання неякісної води надовго??

  Молодіжний туризм

  Туроператор, який організовує активні тури до Львова, Карпат, Закарпаття та для тих, хто любить активний відпочинок.

  Befit

  збалансоване та правильне меню здорового харчування з доставкою додому!

  NDstyle

  Ексклюзивний, дизайнерський спортивний одяг українського бренду з індивідуальним пошиттям.⠀ ⠀

  case study image
  error: Контент захищено!