Практичний курс «SMM на 100%»

Практикуючий SMM спеціаліст, всього за 2 місяці!

Соціальні медіа обійшли всі існуючі сайти й стали головним джерелом реферального трафіку – саме такого висновку дійшли експерти Shareholic. Від напрацьованих стратегій SEO-просування не відмовляємося, але в данному випадку логічніше сконцентрувати свою увагу на практиці SMM.

Хочете здобути базові знання в сфері Social Media Marketing? Відсутній практичний досвід в реалізації SMM-стратегій? Бажаєте підвищити свою кваліфікацію в даній сфері? Практичний курс “SMM на 100%” створений саме для вас! Ми створюємо базу для вдосконалення. Але найголовніше те, що ми даємо практичні знання, дієвість яких перевірена конкретними проектами. Припустимо, існує 5 теорій в SMM. Чи відомо вам, яка з них дієва, а на яку не варто витрачати свій дорогоцінний час? Чи впевнені ви в тому, що той контент, який опублікуєте, охопить достатньо цільової аудиторії, лайків та репостів? Ні, не впевнені? Тоді Вам потрібні практичні знання і корисні поради від тих, хто не перший рік займається SMM.

Після закінчення курсу ви оволодієте навиками, необхідними для роботи SMM-менеджера та зможете самостійно просувати свій бізнес в Інтернеті. Освоїти професію SMM-спеціаліста під силу будь-кому: початківцю і тому, хто вже має суміжну профессію.

Наша мета

Продемонструвати всім слухачам курсу один із найефективніших інструментів для бізнесу в дії. Програма сформована таким чином, що більшу її частину (90%) займають саме практичні заняття. Це дуже важливо для правильного засвоєння інформації та закріплення теоретичних знань.

  • креативного, думаючого новачка-ентузіаста
  • власника бізнесу, що не боїться інновацій;
  • маркетологів, які хочуть поглибити свої знання;

Програма курсу

Що ви дізнаєтесь на практичному курсі «SMM на 100%»

kursi_smm_na_100_seo

Цілі

Хто такі SMM-спеціаліст та SMM-менеджер? Чи відрізняються ці 2 професії та чим саме? Навіщо вести сторінки в соціальних мережах. Як ставити ЦІЛІ?Які SMM-платформи краще використовувати для просування бізнесу? Навіщо на сайтах розміщують кнопки соціальних мереж?Як реєструвати свої кампанії в соцмережах, правильно оформляти групи та пабліки?

Далі
Команда CreativeSMM

ЦА

Як вибрати свою цільову аудиторію і розробка аватару клієнта? Методи та практичні інструменти визначення цільової аудиторії (ЦА) в інтернеті.

Далі

Стретегія

Розробка SMM стратегії для бізнес сторінок в соцмережах! Планування контент-плану та робота з фото- та відео-контентом (їх типи).Копірайтинг – вимоги до текстів та їх написання.

Далі
Формула успіху, або Що таке SMM на 100%?

Просування

Які існують методи та інструменти платного та безкоштовного просування бізнесу і соціальних мережах? План покрокових дій!Робота із сервісами для пришвидшення та полегшення роботи SMM-спеціаліста на телефоні та комп`ютері.

Далі

Реклама

Робота з рекламним кабінетом FB. Налаштування та ведення офіційних рекламних кампаній в соціальних мережах. Налаштування офіційних чат ботів в месенжерах.Налаштування ЦА і розробка рекламних бюджетів та стратегії реклами.

Далі

Звітування

Як писати звіти SMM-спеціалісту? Як читати звіти бізнесмену!Як відслідковувати роботу по продажам! Що таке UTM-мітки, та як їх ставити? Як читати аналітуку в соціальних мережах, у рекламному кабінеті та аналітику на сайті.

Далі

Для студентів, які продемонструють високі результати, можливе працевлаштування. В цілому вас чекає багато практики, креативних ідей з реальними бізнес-проектами і вручення сертифікатів, які відзвітували по проекту.

Розклад занять SMM на 100%

Тривалість курсу: 19 занять (46,0 год) по 3 год 2 рази на тиждень у вівторок та четвер або середу та п`ятницю.Початок: 05 червня 2024 о 18.00 годині (можливо ОНЛАЙН)Де: м. Львів, Княгині Ольги, 114.Вартість: 15 000 грн (при оплаті до початку курсу) – 16 000 грн після старту.Реєстрація – обов’язкова для всіх бажаючих пройти Практичний курс «SMM на 100%». Поспішайте зареєструватися, кількість міcць обмежена!

Записатися на курси

    VIEW MAP

    Відгуки студентів

    error: Контент захищено!