Індивідуальні курси по інтернет-маркетингу

Корпоративні та індивідуальні курси з  SMM для вашого просування бізнесу

Як ви вважаєте, чи роблять ваші працівники все, на що здатні, аби компанія розвивалася, була успішною та виходила на нові ринки? Чи вистачає їм знань, умінь та навичок, аби правильно побудувати роботу з цільовою аудиторією, у тому числі й у режимі онлайн? Чи розуміють вони всі особливості вашого бізнесу? Якщо ви не змогли швидко та ствердно відповісти хоча б на одне з питань чи виникли якісь вагання, це сигнал! Сигнал до того, що вам необхідно провести корпоративні тренінги по SMM для персоналу. Ви знаєте, що навчатися потрібно в найкращих, саме тому Creative SMM запроваджує послугу корпоративних тренінгів для великих та маленьких компаній із виїздом до вашого офісу.

Пропозиція від Creative SMM

Алгоритм дій простий. Від вас лише заявка на корпоративний тренінг, від нас:

  • детальний аудит вашого бізнесу в Інтернеті (зокрема в соцмережах) та ефективності реклами;
  • розробка концепції подальшого розвитку компанії;
  • написання рекомендацій для інтернет-маркетологів, менеджерів із продажів і навіть власникам бізнесу;
  • проведення цікавого, практичного та насиченого тренінгу.

Протягом 4-годинного тренінгу (мінімальний час, необхідний для розкриття всіх сторін вашого бізнесу в інтернеті) спеціалісти Creative SMM вкажуть на типові та нетипові помилки ваших співробітників, розкажуть про підводне каміння саме вашої ніші бізнесу, навчать правильно будувати роботу із соціальними мережами, сгенерують масу нових творчих ідей, нададуть інструменти для стрімкого розвитку… Одним словом: вдихнуть нове життя у ваш бізнес та відкриють його вам із нової сторони.

За необхідності спеціалісти Creative SMM покажуть на практиці, як правильно працювати із соцмережами. Протягом додаткового 1-годинного інтенсиву ваші співробітники на реальних прикладах навчаться працювати та правильно фотографувати товари для Facebook, Instagram тощо.

Вартість 1,0-годинного тренінгу60 дол. Погодьтеся, це невелика ціна за успіх та процвітання вашої компанії! Поки ви зволікаєте, ваші конкуренти вже діють! Подайте заявку на проведення тренінгу прямо сьогодні!

Записатися на курс

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More
error: Content is protected !!