SMM-аудит бізнесу

SMM-аудит бізнесу в Інтернеті від практикуючих спеціалістів

Просуваєте свій товар або бренд через соціальні мережі, але відчуваєте, що застрягли на одному місці: продажі не зростають, приріст аудиторії відбувається зі швидкістю равлика? Це означає лише одне: прийшов час провести SMM-аудит, зробити змістовну ревізію діяльності та з’ясувати, що можна покращити, аби розвиватися далі. Саме цей аналіз покаже вам, чому ваші очікування суперечать реальному стану справ.

Кому довірити SMM-аудит?

У вас є 3 шляхи:

  1. Зробити SMM-аудит самостійно. Переваги: відсутність фінансових витрат. Недоліки: суб’єктивність висновків, відсутність необхідних навичок та інструментів.
  2. Звернутися до компаній в Інтернеті, які роблять SMM-аудит безкоштовно. Переваги: відсутність фінансових витрат. Недоліки: велика черга (на вашу заявку можуть звернути увагу навіть через кілька місяців), не завжди якісні, поверхові результати, можливість спекулювання вашими даними.
  3. Скористатися платними послугами практикуючих SMM-спеціалістів. Переваги: свіжий погляд зі сторони, повний та обґрунтований аналіз, швидка обробка заявок, професійний підхід, використання необхідних інструментів та методик аналізу. Недоліки: деякі фінансові витрати, які повністю нівелюються користю для бізнесу.

Звісно ж, обирати вам, але практика показує, що третій шлях є найбільш дієвим та вигідним.

Аудит соціальних сторінок від Creative SMM

Великий досвід у SMM, доступна вартість послуг (усього 3000 грн) — це далеко не всі переваги співпраці із Creative SMM. Ми в короткі терміни:

  • зробимо експертну оцінку вашої діяльності в соціальних мережах;
  • проаналізуємо формат контенту, який ви пропонуєте своїм підписникам, вкажемо найбільш вдалу частоту публікацій та час (згідно з аналізом активності ваших підписників);
  • надамо рекомендації щодо найбільш вдалих платформ соціальних мереж для просування;
  • проаналізуємо ефективність рекламних кампаній тощо.

У результаті ви отримаєте експертний аналіз/аудит соціальних сторінок, який дозволить розвиватися вашому бізнесу: нарощувати клієнтську базу та отримувати прибуток!

Приємний бонус для постійних клієнтів від Creative SMM

Ефективність просування у соціальних мережах залежить не лише від зусиль SMM-менеджера або інтернет-маркетолога. Правильність налаштування самого сайту також має велике значення. Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо послугу SEO-аналізу сайту. Практикуючі спеціалісти із Creative SMM перевірять ваш ресурс на наявність помилок, які можуть впливати на якість просування компанії у соціальних мережах, складуть рекомендації щодо покращення візуальної складової, підключення геолокації тощо. Наш досвід довів: SMM працює набагато якісніше та ефективніше разом із SEO! Телефонуйте прямо зараз, аби дізнатися більш детальну інформацію про пропозицію!

Не зволікайте, замовляйте SMM-аудит та крокуйте до успіху разом із Creative SMM!

Записатися на курс

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More
error: Content is protected !!