SMM-аудит бізнесу

SMM-аудит бізнесу в Інтернеті від практикуючих спеціалістів

Кому довірити SMM-аудит?

Просуваєте свій товар або бренд через соціальні мережі, але відчуваєте, що застрягли на одному місці: продажі не зростають, приріст аудиторії відбувається зі швидкістю равлика? Це означає лише одне: прийшов час провести SMM-аудит, зробити змістовну ревізію діяльності та з’ясувати, що можна покращити, аби розвиватися далі. Саме цей аналіз покаже вам, чому ваші очікування суперечать реальному стану справ.

Звісно ж, обирати вам, але практика показує, що третій шлях є найбільш дієвим та вигідним.

  • Зробити SMM-аудит самостійно. Переваги: відсутність фінансових витрат. Недоліки: суб’єктивність висновків, відсутність необхідних навичок та інструментів.
  • Звернутися до компаній в Інтернеті, які роблять SMM-аудит безкоштовно. Переваги: відсутність фінансових витрат. Недоліки: велика черга (на вашу заявку можуть звернути увагу навіть через кілька місяців), не завжди якісні, поверхові результати, можливість спекулювання вашими даними.
  • Скористатися платними послугами практикуючих SMM-спеціалістів. Переваги: свіжий погляд зі сторони, повний та обґрунтований аналіз, швидка обробка заявок, професійний підхід, використання необхідних інструментів та методик аналізу. Недоліки: деякі фінансові витрати, які повністю нівелюються користю для бізнесу.

Аудит соціальних сторінок від Creative SMM:

Великий досвід у SEO та SMM, доступна вартість послуг (усього 2500 грн) — це далеко не всі переваги співпраці із Creative SMM. Ми в короткі терміни:

аналіз ца

Аналіз

Зробимо експертну оцінку вашої діяльності в соціальних мережах та інтернеті загалом.

Далі
контент в соцмережах

Контент

Проаналізуємо формат контенту, який ви пропонуєте своїм підписникам, вкажемо найбільш вдалу частоту публікацій та час (згідно з аналізом активності ваших підписників).

Далі

Стратегія

Надамо рекомендації щодо найбільш вдалих платформ соціальних мереж для просування та запропонуємо стратегію для кожної платформи.

Далі

Оптимізація реклами

Проаналізуємо ефективність рекламних кампаній, витрати vs продажі.Запропонуємо оптимізацію рекламних кампаній та стратегію бюджетів.

Далі

Звіт

У результаті ви отримаєте експертний аналіз/аудит соціальних сторінок, який дозволить розвиватися вашому бізнесу: нарощувати клієнтську базу та отримувати прибуток!

Далі

Приємний бонус для постійних клієнтів від Creative SMM

Ефективність просування у соціальних мережах залежить не лише від зусиль SMM-менеджера або інтернет-маркетолога. Правильність налаштування самого сайту також має велике значення. Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо послугу SEO-аналізу сайту. Практикуючі спеціалісти із Creative SMM перевірять ваш ресурс на наявність помилок, які можуть впливати на якість просування компанії у соціальних мережах, складуть рекомендації щодо покращення візуальної складової, підключення геолокації тощо. Наш досвід довів: SMM працює набагато якісніше та ефективніше разом із SEO! Телефонуйте прямо зараз, аби дізнатися більш детальну інформацію про пропозицію!

Не зволікайте, замовляйте SMM-аудит та крокуйте до успіху разом із Creative SMM!

error: Контент захищено!