Курс таргет в SMM “FbAds нa 100%”

Даний курс ви можете пройти як індивідуально онлайн так і групове заняття.

Вже певний період Ви активно працюєте SMM-спеціалістом, оволоділи базовими навичками, налагодили процес роботи з контентом, пишете тексти до постів, уміло процюєте з зображеннями, але рекламний кабінет доставляє вам клопіт та змушує вас витрачати дорогоцінний час на його вивчення: важкий, не зрозумілий та якийсь заплутаний. Досить! Не потрібно більше витрачати купу грошей! Ви навчитеся працювати з рекламним кабінетом Facebook, щоб він допомагав заробляти, а не витрачати гроші!

Ми пропонуємо вам насичиний та продуктивний практичний-курс для досвідчених спеціалістів у галузі соціальних мереж або власників бізнесу. Ви навіть не встигните моргнути, як оволодієте новими знаннями рекламного кабінету Facebook і навичками, прокачаєте свій рівень SMM-спеціаліста! Усе це у чудовій компанії за 5 вечорів та чашечкою кави з печеньком.

Після курсу

Ви оволодієте навиками, необхідними для роботи в соціальних мережах та зможете самостійно просувати свій бізнес в Інтернеті та збільшуватимете продажі через соціальні мережі Facebook (Фейсбук) та Instagram (Інстаграм).

 • власника бізнесу, який хоче самостійно налаштовувати рекламу
 • маркетологів, які хочуть поглибити свої знання

Програма практичного курсу ``FbAds нa 100%``:

В цілому вас чекає багато практики, креативних ідей з реальними бізнес-проектами.

Аудит

Проведемо аудит рекламного кабінету, при необхідності підключимо та налаштуємо все що потрібно для старту налаштування реклами.Вивчення усіх інструментів рекламного кабінету Facebook/Instagram.Аналітика в соціальних мережах, як аналізувати та використовувати для просування бізнесу?

Далі
креатив в соцмережах

Креатив

Вимоги та підготовка зображень і текстів для рекламних оголошень.Сервіси та інструменти для полегшення роботи SMM-спеціаліста?

Далі

Аудиторії

Підготовка та налаштування усіх аудиторій в рекламному кабінеті. Налаштування FB pixel та інші інструменти з роботою аудиторії.Розроблення стратегії рекламуванні бізнесу та прорахунок бюджетів.

Далі
Вимоги до роботи SMM спеціаліста

Запуск

Запуск рекламних кампаній їх типи та специфіка налаштування.Що таке UTM-мітки і як їх використовувати в інтернет-рекламі?

Далі

Аналітика

Аналіз роботи з допомогою Google Analytics. Звітування та оптимізація усіх рекламних оголошень.

Далі

Розклад занять:

Тривалість курсу: 6 занять (12,0 год) по 2,0 год 2 рази на тиждень.Початок та години:  індивідуальноДе: Володимира Великого або ОНЛАЙН.Вартість: 12500 грн або погодинно 2000 грн/год. Для наших випускників знижка 50%.

Записатися на курси?

  VIEW MAP

  Germes-Аvia-найкращі авіакаси!

  Навчання керівника компанії на курсі SMM на 100%

  Захід Інжиніринг

  Вирішить питання неякісної води надовго??

  Молодіжний туризм

  Туроператор, який організовує активні тури до Львова, Карпат, Закарпаття та для тих, хто любить активний відпочинок.

  Befit

  збалансоване та правильне меню здорового харчування з доставкою додому!

  NDstyle

  Ексклюзивний, дизайнерський спортивний одяг українського бренду з індивідуальним пошиттям.⠀ ⠀

  case study image
  error: Контент захищено!