Практичний курс “FbAds нa 100%”

Даний курс ви можете пройти як індивідуально онлайн так і групове заняття.

Вже певний період Ви активно працюєте SMM-спеціалістом, оволоділи базовими навичками, налагодили процес роботи з контентом, пишете тексти до постів, уміло процюєте з зображеннями, але рекламний кабінет доставляє вам клопіт та змушує вас витрачати дорогоцінний час на його вивчення: важкий, не зрозумілий та якийсь заплутаний. Досить! Не потрібно більше витрачати купу грошей! Ви навчитеся працювати з рекламним кабінетом Facebook, щоб він допомагав заробляти, а не витрачати гроші!

Ми пропонуємо вам насичиний та продуктивний практичний-курс для досвідчених спеціалістів у галузі соціальних мереж або власників бізнесу. Ви навіть не встигните моргнути, як оволодієте новими знаннями рекламного кабінету Facebook і навичками, прокачаєте свій рівень SMM-спеціаліста! Усе це у чудовій компанії за 5 вечорів та чашечкою кави з печеньком.

Після курсу

Ви оволодієте навиками, необхідними для роботи в соціальних мережах та зможете самостійно просувати свій бізнес в Інтернеті та збільшуватимете продажі через соціальні мережі Facebook (Фейсбук) та Instagram (Інстаграм).

  • власника бізнесу, який хоче самостійно налаштовувати рекламу
  • маркетологів, які хочуть поглибити свої знання

Програма практичного курсу ``FbAds нa 100%``:

В цілому вас чекає багато практики, креативних ідей з реальними бізнес-проектами.

Аудит

Проведемо аудит рекламного кабінету, при необхідності підключимо та налаштуємо все що потрібно для старту налаштування реклами.Вивчення усіх інструментів рекламного кабінету Facebook/Instagram.Аналітика в соціальних мережах, як аналізувати та використовувати для просування бізнесу?

Далі
креатив в соцмережах

Креатив

Вимоги та підготовка зображень і текстів для рекламних оголошень.Сервіси та інструменти для полегшення роботи SMM-спеціаліста?

Далі

Аудиторії

Підготовка та налаштування усіх аудиторій в рекламному кабінеті. Налаштування FB pixel та інші інструменти з роботою аудиторії.Розроблення стратегії рекламуванні бізнесу та прорахунок бюджетів.

Далі
Вимоги до роботи SMM спеціаліста

Запуск

Запуск рекламних кампаній їх типи та специфіка налаштування.Що таке UTM-мітки і як їх використовувати в інтернет-рекламі?

Далі

Аналітика

Аналіз роботи з допомогою Google Analytics. Звітування та оптимізація усіх рекламних оголошень.

Далі

Розклад занять:

Тривалість курсу: 5 занять (12,5 год) по 2,5 год 2 рази на тиждень.Початок та години: 24 червня о 19.00 або індивідуальноДе: Володимира Великого, 18 або ОНЛАЙН.Вартість: 4 000 грн або  індивідуально 700 грн/год.Для наших випускників знижка 50%.

Записатися на курси 🙂

VIEW MAP

Germes-Аvia-найкращі авіакаси!

Навчання керівника компанії на курсі SMM на 100%

Захід Інжиніринг

Вирішить питання неякісної води надовго💪🏻

Молодіжний туризм

Туроператор, який організовує активні тури до Львова, Карпат, Закарпаття та для тих, хто любить активний відпочинок.

Befit

збалансоване та правильне меню здорового харчування з доставкою додому!

𝗡𝗗𝘀𝘁𝘆𝗹𝗲

Ексклюзивний, дизайнерський спортивний одяг українського бренду з індивідуальним пошиттям.⠀ ⠀

case study image
error: Контент захищено!