Просування “SMM у дії”

Комплексне просування бізнесу у соціальних мережах (Facebook / Instagram / YouTube).

Голосно заявити про себе, сформувати потрібний імідж та збільшити обсяг продажів – ось основна задача SMM-просування. А тепер погляньте критично на ефективність своєї роботи у соціальних мережах: чи дійсно ви отримуєте те, на що розраховували? Можливо, настав час довірити SMM-просування своєї компанії професіоналам?

  • Бізнес, щоб оптимізувати та збільшити продажі в соціальних мережах
  • Особисті бренди, для більшої впізнаваності бренду.
  • Інтернет-магазинів, для збільшення продажів

Переваги співпраці із професіоналами

Creative SMM у рамках пакету послуг «SMM у дії» готовий взяти на себе просування вашого бізнесу в Мережі Facebook/Instagram/YouTube. Ми:

Створення

Створимо бізнес сторінки у всіх можливих соціальних мережах, групи у соцмережах та налаштуємо їх роботу.Зробимо оформлення та напишемо тексти під вимоги усіх соціальних мереж.

Далі
аналіз ЦА

Аналіз ЦА

Проаналізуємо специфіку вашої компанії або бренду в інтернеті, а також цільову аудиторію.

Далі

Стратегія

Розробимо стратегію просування бізнесу у соціальних мережах.Підготуємо місячний контент-план та все необхідне для старту роботи в соціальних мережах.

Далі

Таргетинг

Налаштуємо та запустимо таргетовану рекламну кампанію. Підготуємо банери та контент для запуску.

Далі
Вимоги до роботи SMM спеціаліста

SEO

Проаналізуємо сайт на правильність налаштування SEO та відслідковування даних покупки через сайт. Також перевіримо правельність налаштування соцмереж через сайт.

Далі

Звіт & Пропозиції

Детальний місячний звіт за пророблену роботу з пропозиціями подальшої стратегії.

У результаті співпраці ви отримаєте:

  • 300+ зацікавлених у ваших товарах або послугах підписників щомісяця (за умови обрання найбільш популярних соціальних мереж – Facebook, Instagram);
  • цікаві, змістовні, креативні та вірусні публікації, якими хочеться ділитися та які хочеться активно коментувати;
  • суттєве зростання конверсії/трафіку (переходів на сайт);
  • вихід на нові ринки збуту.

Далі

За відносно невеликий час ваша компанія стане пізнаваною та популярною у соціальних мережах, рівень довіри до неї значно зросте, а клієнтська база – розшириться. Перші суттєві результати – вже через місяць співпраці із Creative SMM!

Крім того, у пакет послуг «SMM у дії» входить консультування та розробка рекомендацій щодо просування компанії або бренду поза соціальними медіа.

Бонусна пропозиція для постійних клієнтів Creative SMM

Creative SMM готовий запропонувати своїм постійним клієнтам комплексне просування компанії у Інтернеті. SEO-аудит, який ми проведемо спеціально для вас, дозволить:

  • виявити помилки на сайті, які негативно впливають на просування у соціальних мережах;
  • покращити візуальну складову та зручність використання ресурсу;
  • підключити геолокацію тощо.

Крім того, Creative SMM візьме на себе SEO-просування вашого ресурсу в Інтернеті, що дозволить у рази збільшити продажі. Щоб дізнатися про деталі пропозиції, телефонуйте прямо зараз!

Професійний  підхід, доступна вартість послуг, щомісячне звітування щодо результатів роботи, гарантований результат – все це «SMM у дії» від Creative SMM! Замовляйте пакет послуг прямо сьогодні, аби вже завтра ваш бізнес запрацював на всі 100%!

error: Контент захищено!