Відео для Ютубу, що нового і як працювати з ним SMM-щику

Сreative SMM поради

відео для ютуб

Робота з YouTube не завершується лише завантаженням відео. Це комплекс робіт, який вимагає терпіння і — найголовніше — знань. Варто також розуміти, що більшість користувачів розцінює майданчик як відеохостинг із найрізноманітнішим матеріалом. Але YouTube — ще й одна з найпопулярніших пошукових систем. Зараз його аудиторія перевищує 2 мільярди користувачів. І такою можливістю нерозумно нехтувати.

Для початку потрібно зрозуміти, що найважливіше для гарного відео. І відповідь тут не така очевидна. Звісно, перше, що спадає на думку, — це гарна картинка. Так, вона потрібна, але звук у цьому випадку відіграє важливішу роль. Аби він був чітким, гучним, а слова зрозумілими, варто дотримуватися кількох правил:

  1. Обирати для зйомки невелику кімнату без сторонніх шумів.
  2. Використовувати спеціальний мікрофон. Ті, що вбудовані в смартфони чи ноутбуки, не досить якісні, бо записують і фонові шуми. Найдоступніші із можливих варіантів — петлиця та USB мікрофон. До речі, ви завжди можете недорого купити їх у наших партнерів – компанії “Комп’ютерний всесвіт”.
  3. Розташуйте предмет зйомки якомога ближче до мікрофону.
  4. Не знімайте відео з мелодіями на задньому фоні.
  5. Використовуйте формати відео, рекомендовані YouTube, бо ризикуєте знизити якість відео.
  6. Не редагуйте відзнятий матеріал занадто старанно — це не завжди корисно.
  7. Експортуючи ролик, зберігайте найвищу його якість.

Аби відео було якісним, фіксуйте камеру. Як би ви не намагалися уникнути тремтіння рук, повністю виключити його неможливо. Обов’язково підберіть освітлення для свого ролику. Спробуйте подивитися з різних ракурсів, обравши найвдаліший. Важливо, аби глядач міг розгледіти кожну деталь. Усе це допоможе зняти якісний ролик та в подальшому пропіаритися чи монетизувати його.

Гарна ідея — запорука вдалого старту

Не менш важливий аспект вдалого відео для YouTube — його ідея. Не існує універсального його рецепту створення — усе залежить від цільової аудиторії та ваших можливостей. Сформуйте її для себе, вивчіть інтереси, потреби та «болі». Молодшим користувачам, зазвичай, цікаво все, що актуально, модно, у всіх на слуху. Старша аудиторія шукає корисні відео. Намагайтеся слідкувати за новинками у сфері зйомки — у популярних тематичних блогах, на закордонних ресурсах. Сліпо копіювати не варто, особливо в конкурентів. Проте можна втілювати свої, навіть божевільні ідеї.

Аби скоріше сформувати думку, користуйтесь усталеними типами відео-контенту:

  1. Інтерв’ю та думки. Опитуйте експертів, відомих блогерів та навіть знімайте самого себе. Головне, аби матеріал був цікавим користувачам.
  2. Керівництва та інструкції. Пояснюйте обрану тему дуже детально, з покроковими прикладами та голосовим поясненням кожної дії. Дані викладайте у такий спосіб, неначе перед вами  сидять діти.
  3. Огляди. Це можуть бути ролики, присвячені незалежним темам, товарам конкурентів, своїй продукції. Таке відео важливе для зацікавлення потенційних клієнтів. Чимало досліджень підтверджують, що люди вірогідніше замовлять товар із відеооглядом. Однак тут важливо бути чесним, не описувати неіснуючих переваг.
  4. Розважальний контент. Саме за ним більшість користувачів щоденно звертається до YouTube. Таке відео має бути актуальним, ба, навіть модним.

Оскільки можливості YouTube багато хто оцінив та активно використовує, у вас є конкуренти. Аби виділитися на їхньому фоні, потрібне просування. Для цього варто розробити брендоване оформлення, створити контент-план та періодичність розміщення відео, продумати платну рекламну кампанію та визначитися зі способами безкоштовного просування. Ну, й обов’язково аналізуйте свої дії. Для цього створені спеціальні програми та сервіси. Вони дають розуміння того, куди рухатися далі.

Бажаєте навчитися знімати відео для YouTube та професійно просувати його, заробляючи гроші на власному хобі? Тоді вам просто необхідно записатися на курси “SMM на 100%” від CreativeSMM. Розказуємо та показуємо на реальних проектах!

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!