Плюси і мінуси сервісів, які пришвидшують і автоматизують роботу SMM-specialistа

Без категорії

servisu_smm_creativesmm_seo

Найкращий сервіс це ваша голова.

Ваш розум здатний творити і творити мега багато креативного контенту, який потрібний для даного бізнесу. Ніхто так не знає, ваш продукт як ваша голова, ніхто так не представити ваш продукт, як ви самі. Тому розвивайте цей “сервіс”, підживлюйте його читаням книжок, статтей, новин, солодощами, горішками і саме головне працюйте над якістю вашого продукту.

Мінус: так він існує – це втома, лінь а найчастіше це розуміння, що ваші ідеї вичерпалися. Але це не так)

Працюйте над собою і у вас все вийде.

Сервіс Google Drive

Це чудовий сервіс на 15ГБ, який дає можливість розширити свої можливості зберігання креативного і цікового контенту. Завдяки цьому сервісу, ви можете надавати доступи і ділитися з друзями великою кількістю фотографій, документів та багато іншого.

Плюс: у ньому є всі додаткові інструменти для вашої роботи:

  • Microsoft Office для написання статтей;
  • гугл форми, які дають можливість сворити будь яку форму, для збору контактів;
  • Excel для формування бази товарів, послуг, конкурентів, підписників і багато багато іншого і все це автоматично зберігається за кожним вашим словом.

Мінус: 15 гб при інтенсивній роботі швидко закінчуються і потрібно докупляти ще 🙂

Сервіс – Facebook Invite All

Це плагін, який встановлюється на вашому комп`ютері і дозволяє автоматично запрошувати усіх ваших друзів на facebook події або сторінки з допомогою, якого всього лише однією кнопкою ви запросите усіх своїх дрізів на зустріч.

Мінус: тільки те, що він усіх друзів запрошує, а нам інколи не потрібно усіх включати. Тому приходиться проходитися по списку і виключати деяких людей. Ще один мінус із оновленим алгоритмом facebook у 2016р цей плагін погано працює або взагалі не запрошує людей.

Сервіс Canva

Хороший сервіс, який дозволяє без знань фотошопу,  прямо в браузері, чи іншому графічному редакторі, власноруч зробити дизайн будь-якої картинки, візитки, афіши, зображення для соціальних мереж.

Плюсом є те, що використання сервісу є безкоштовним. Багато шаблонів, креатиних ідей для дизайну зображень. Є анімаційний текст, в платній версії можна загрузити свої логотипи, шрифти. Можна створити дизайн не лише для соціальних мереж але і для інших подій, поліграфію, банери для реклами в інтернеті.

Мінус: платними є шаблони (вартість одного шаблону 1$).

Звісно можна хитрувати – обираєте темплейт, а зображення для фону завантажуєте свої. Є шалений мінус – практично відсутні кириличні шрифти.

Сервіс – Google Тренди

Дуже класний інструмент для контенту. Обожнюю його, він дає тобі зрозуміти, які теми цікаві для вашої цільової аудиторії. Найпопулярніші пошукові запити, які були в тренді за будь який період часу, який ви оберете.

Ви можете по свої темі подивитися найпопулярніші тематики, переглянути по сезонності, коли людям найцікавіше читати вас чи купувати товар.

Мінус цього сервісу: це розібратися у всій його статистиці, аналізування того матеріалу, який він вам запропонує.

Гугл тренди

Є звісно дуже багато сервісів, які допомагають у роботі SMM-спеціалісту, але не усі підійдуть вам. Ми перерахували вкрай найважливіші, які допоможуть вам дуже швидко включатися в роботу.

Можна говорити і тестувати дуже багато сервісів, але все ж потрібно знайти той який вам буде зручним. І щоб картинки обробляти і щоб тексти оптимізовувалися і щоб креативні ідеї черпалися.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!