Формула успіху онлайн бізнесу: все про SMM, SEO і контекстну рекламу

Сreative SMM поради

Мрієш стати не просто SEO-спеціалістом, який монотонно виконує свою роботу, а тим, кого називають PRO? Бути не банальним SMM-ником, а креативним та нестандартним генієм текстового контенту? Рекламувати свій товар, як справжній «Вовк з Уолл-Стріт»? Тоді тобі слід завітати на захід «Формула успіху онлайн-бізнесу» з Мартою Пастернак.

Про що будемо спілкуватися?

Івент обіцяє бути не просто пізнавальним — це те, що дасть поштовх, бажання і мету для досягнення своєї мрії! Він допоможе:

  • дізнатися нове про маркетинг в соціальних мережах, пошукову оптимізацію та рекламу;
  • розібратися в минулих помилках, які не дозволяли просуватися вперед;
  • зрозуміти, як діяти далі, аби стати успішним у світі SMM, SEO та контекстної реклами.

Запропонований захід буде корисним для:

  • власників бізнесу;
  • маркетологів;
  • SMM-спеціалістів;
  • усіх охочих успішно розвивати свої онлайн-проекти.

Корисною інформацією про SMM, SEO та контекстну рекламу поділиться топова спікерка Марта Пастернак. Марта — досвідчений маркетолог, а також головний керівник компанії CreativeSMM. До цього вона працювала у різних топових компаній, які є частинами потужних європейських мереж в Україні різних свер діяльності (медицина, техніка, консалтинг та інші). Саме вона допоможе тобі розібратися в основних моментах, актуальних методах і тонкощах ведення онлайн-бізнесу простими словами без складних термінів. У нас буде тільки креатив та розваги!

Навчайтесь із задоволенням. Працюйте з натхненням разом з командою Creative SMM!

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!