Звідки беруться SMM-щики?

Сreative SMM поради

Звідки беруться SMM-щики

Ні, SMM-щиками не народжуються, ні, в школах не вивчають основи ведення соцмереж, ні, їх не готують навіть найкращі та найпрогресивніші вузи країни! Тож де вони беруться? Спойлер: нас, інтернет-маркетологів, не знаходять в капусті та не приносить лелека, все набагато банальніше!

Є декілька способів здобути знання, вміння та навички SMM-спеціаліста:

  1. Вивчитися самостійно. Основною перевагою цього способу є відсутність суттєвих капіталовкладень. Там вебінар подивився безкоштовний, там – книжечку завантажив з Мережі… Але зауважте: це лише теорія, яка без практики є марною. До того ж досягти швидких результатів у такий спосіб навряд чи вийде. Спеціалісту потрібно працювати, експериментувати, вчитися на власному досвіді…
  2. Піти на спеціалізовані курси. Так, цей спосіб не є безкоштовним, але ці капіталовкладення окуповуються швидким результатом та можливістю одразу застосувати здобуті знання на практиці. Саме на таких курсах SMM-професіонали розказують про найпоширеніші помилки новачків, вчать взаємодіяти із соцмережами та їхніми користувачами, правильно налаштовувати рекламу, створювати вірусний контент тощо.

Тож будьте розважливі, проаналізуйте усі за та проти перед тим, як обрати шлях до здобуття нової професії.

Якими навичками має володіти СММ-щик?

SMM-щик – то універсальний боєць, який повинен бути одночасно:

  • таргетологом;
  • контент-менеджером;
  • копірайтером;
  • знавцем алгоритмів розумних стрічок;
  • ком’юніті-менеджером;
  • продажником;
  • аналітиком та трошки психологом.

На жаль, знайти сьогодні професіонала у цій справі досить непросто. Але не думайте, що ця проблема актуальна лише для України. Навіть США потерпає від браку SMM-професіоналів. Водночас пройдисвітів з ботами греблю гати!

Не ставайте дилетантом, витрачаючи час та сили на самостійне освоєння професії SMM-спеціаліста, записуйтесь на курси «SMM на 100%» від Creative SMM та ставайте професіоналом. Лише потрібна інформація, лише корисні навички, мінімум теорії, максимум практики! Незабаром стартує новий набір студентів! Встигніть записатися!

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!