Відео контент – не новий спосіб, для нового старту Вашого проекту в соціальних мережах

Сreative SMM поради

Відео контент для соціальних мережах

Здається, що YouTube вигадали ще за часів, коли люди бігали за мамонтами. ? Ну чесно, як з’явилася можливість доступу через Інтернет спочатку через телефонну лінію, а вже потім прогрес дійшов до послуг провайдерів швидкісного інтернету, і вже, о чудо, до бездротового доступу та 4G: наш вірний YouTube був завжди поруч. Там було, є і буде усе: мімішні котики, смішні дітки, музикальні кліпи, навчальні відео, вебінари, майстер-класи, мільйони  кулінарних рецептів, та, навіть, є можливість знайти покрокову інструкцію, як зібрати літак власноруч. ?

Жарти жартами, та все ж, коли почалася ера SMM, YouTube, як один із інструментів просування, одразу оживився і радо приймав весь відео контент для продажу наших товарів та послуг, ну і став чудовою платформою заробітку на переглядах. Та не YouTube єдиний тепер нам дарує можливість створювати і заливати відео контент. Сучасні соціальні мережі (наприклад, ФБ та Інстаграм) просто змушують тебе вести онлайн трансляції, додавати відео в сторіс та просто заливати вже готові відео в стрічку новин.  От здавалося, що може бути легше ніж знімати невимушені відео з привітаннями, усілякими роздумами на ту чи іншу тему, а також цільові ролики, які напряму стосуються Вашого бренду? А от чомусь багато з спеціалістів, які працюють в галузі маркетингу соціальних мереж відкладають цей могутній інструмент на потім. WHY? ? Та відповідь, здається, лежить десь між варіантами:

  1. як наважитися зробити перше відео і, що у ньому знімати?;
  2. у мене ж немає потрібного обладнання, щоб це відео створити!

Як показує практика сучасного SMM, відео контент він просто необхідний, як повітря, для комунікації зі своїми підписниками. Доведено, ☝ що саме візуальний контент викликає в користувачів зацікавленність до Вашого бренду. А, при вдалій стратегії поповнення своїх сторінок в соціальних мережах регулярним візуальним контентом, дарує таку омріяну довіру клієнтів до Вашого бренду.?

Отже, якщо Ви ще не пробували використовувати відео контент у вашій SMM-стратегії, сьогодні саме час про це подумати, а вже завтра зробити!!! І не починайте, що у вас немає камери, лише смартфон, а що я скажу, а як це виглядатиме? Є безліч відео в інтернеті, вибачте за тавтологію, як зняти відео! От я особисто перерила безліч каналів і наших, і закордонних, щоб підготувати цю статтю (один канал, до речі, я Вам пораджу). Хлопчина собі знімає відео, “як зняти відео” на мобільний телефон. Відео підкріплює усілякими дієвими порадам та додатками, які дозволять Вам на виході отримати відео контент крутої якості та наповнення.

До речі, поки дивилася ті всі поради, як створювати успішний та дієвий відео контент, я оце подумала: пишу статтю годину, читаєте Ви її хвилин 5-10, а це можна вкласти у відео на 3 хвилини!!!!  ? Так само і Ви можете безліч часу писати про переваги Вашого бренду, а можете і зняти чудовий ролик, який значно більше зацікавить людей. От, можливо, тому люди з бібліотек перемістилися до кінозалів? Хтозна…?

Підсумовуючи усі ці роздуми, спробую вмотивувати Вас на створення свого першого відео або продовжити це робити, якщо Ви зупинилися.

Чому потрібно почати/продовжити створювати відео контент? ?

  1. Це унікальна можливість цікавої комунікації з аудиторією, коли клієнти відчувають потрібну їм увагу. Ви можете відзняти промо-ролик, який познайомить глядачів з Вашим брендом краще, ніж сотні картинок та статей.
  2. Використовуючи сучасні технології та безліч навіть безкоштовних додатків для смартфонів, Ви можете створювати чудовий та якісний відео контент для соціальних мереж.
  3. Можливості онлайн трансляцій та коротких відео в сторіс дарують варіант знімати короткі відео на кшталт: як створюється Ваш продукт чи послуга;  інструкції користування чи відео огляди;  оголошення про акційні пропозиції та розіграші.
  4. Вам на е-мейл приходять листи з однаковими чи подібними питаннями від клієнтів? Чудово! Ось можливість створити перше відео з відповідями на так звані питання, що часто задаються –  FAQ (frequently asked questions). І відправляти у відповідь лист з посиланням на відео, яке окрім відповіді на питання додасть цікавої інформації клієнтові за коротший час, ніж писати довгі тексти.
  5. Не відкладайте на потім і не шукайте собі відмовок, чому Ви не зможете, а випишіть переконливі причини, що це Вам дасть в перспективі!
  6. По-секрету, команда Creative SMM також колись наважилася на першу несміливу онлайн трансляцію майстер-класу, потім другу таку подібну трансляцію – і ось так пройшла шлях еволюції до відео знятих і змонтованих власноруч (про сервіси, які ми використовуєм обіцяю написати в наступній статті). Повірте, не помиляється той, хто нічого не робить.
  7. Регулярне наповнення сторінок в соціальних мережах відео контентом – це Ваш шанс внести різноманіття та родзинку у страдегію ведення Ваших проектів.

А ось Justin Brown – Primal Video посилання на канал, який надихнув мене на створення цієї статті.

Дякуємо за статтю нашій чарівній Анастасії Мараховській.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!