#Хештег, посунься! Все про SEO-просування у Instagram

Сreative SMM поради

Instagram не перестає дивувати. Якщо раніше пошук усередині соцмережі був можливий лише за #хештегами, #геотегами, @іменами користувачів або @профілями, то віднедавна робити це можна просто за ключовими словами. І поки інтернет-маркетологи та SMM-менеджери всього світу вже з нетерпінням потирають долоні, коли ж нововведення запрацюють на повну, ми розповідаємо, що наразі відомо про цю цікаву фішку.

Як тепер шукати інформацію в Instagram

Що ви робили раніше, аби просунути свою публікацію та отримати більше охоплення? Писали знизу 100500 хештегів у найрізноманітніших варіаціях: #курсисммльвів, #курсиsmmульвові, #онлайнбізнес тощо. Адже ніколи напевно не знаєш, який із них вистрілить, так? Ви підбирали їх годинами, ніби гадаючи на кавовій гущі… Після нововведень робити це буде вже не потрібно. Штучний інтелект, який був впроваджений у Instagram, сам проаналізує ключове слово із пошукового віконця, перегляне всі публікації в соцмережі та видасть релевантні статті та/або зображення. Навіть ті, у яких немає відповідного хештегу! Подібне SEO – дуже перспективний інструмент для  SMM-щика! 

Що впливатиме на ранжування публікацій?

  1. Тип контенту.
  2. Текст публікації і його корисність для читача.
  3. Якість контенту.
  4. Дата публікації тощо.

Проте є одне але: пошук за ключовими словами буде доступний не для всіх публікацій. Поза видачею перебуватимуть теми, що суперечать принципам спільноти Instagram. Тож марно шукати щось заборонене на кшталт політики чи азартних ігор.

Поки що функцію пошуку за ключовими словами у Instagram тільки починають вивчати вебмайстри та SMM-щики. Проте вони зазначають, що видача результатів ймовірніше буде персоніфікованою. Тобто штучний інтелект зробить усе можливе, аби кожному користувачеві була показана найцікавіша та найпізнавальніша стрічка. Звісно, це ще не такий досконалий та блискавичний пошук, як у Google, але й такі нововведення розкривають нові можливості для SEO у Instagram. Упускати таку чудову можливість у просуванні сторінки — просто гріх!

Замість висновків…

  • Віднині кожен SMM-спеціаліст має частково стати і SEO-експертом!
  • Віднині Instagram – не просто соцмережа, а й пошукова система на кшталт Google!
  • Віднині завдяки публікаціям із правильно підібраними ключовими словами та хештегами (так-так, вони нікуди поки що не йдуть) можна легко вивести сторінку у ТОП Instagram’у! І не лише! Завдяки цим маленьким помічникам можна потрапити і на перші позиції Google-пошуку та Google-зображень, адже індексацію пошуковою системою ще ніхто не скасовував! Шановний SMM-спеціаліст, не гальмуй, публікуй!

А хочете дізнатися ще більше цікавого про особливості просування в соцмережах (Facebook, Instagram й інших)? Тоді вам просто необхідно записатися на курси «SMM на 100 %» від Creative SMM. Говоритимемо про нові й перевірені часом прийоми, а також гарно потренуємося на реальних сторінках компаній. Якщо бажаєте потрапити до найближчого набору студентів — телефонуйте прямо зараз (+380971640500)!

 

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!