Воркшопи “від стратегії до продаж в SMM”

Воркшопи від «Creative SMM» для активних, креативних та націлених на результат!

Соціальні мережі давно перестали бути просто майданчиком для спілкування та розваг людей. Тепер це потужний інструмент у просуванні бізнесу. Щодня саме соціальні мережі приваблюють усе більше аудиторії до товарів та послуг підприємців різних рівнів. Робота із групами тільки на перший погляд здається простою. Насправді ж кожен пост має бути ретельно продуманим, корисним, цікавим, послідовним та зваженим. Але, на жаль, не завжди власники бізнесу, інтернет-маркетологи, СММ-щики та інші спеціалісти, які працюють із соцмережами, мають достатньо часу для того, щоб приділити необхідну увагу своєму контенту. Частіше за все публікації створюються просто «на ходу», і не завжди вони саме такі, якими мають бути. А все через брак часу, креативних ідей та ігнорування важливого правила: соціальні мережі створені, насамперед, для розваг!

Воршопи від «Creative SMM» покликані допомогти вам працювати із соцмережами правильно. На наших зустрічах ви:

  • дізнаєтесь, де черпати ідеї для своїх публікацій;
  • навчитесь робити аудит соціальних сторінок бізнесу;
  • зможете вибудувати стратегію роботи в соціальних мережах;
  • навчитесь використовувати правильні інструменти для створення дійсно вибухових (вірусних) постів, якими будуть ділитися ваші дописувачі;
  • підвищите свій рівень знань у соціальних мережах, а також кваліфікацію;
  • зможете знайти та налаштувати нові канали продажів тощо.

Кожен воркшоп присвячений окремій темі. Так, ми розглянемо необхідність планування та особливості створення контент-плану на місяць, принципи роботи у Instagram, LinkedIn, Facebook та інших соціальних мережах. Будуть майстер-класи по роботі з ЦА, з реклами та дизайну. Загалом на воркшопах від «Creative SMM» ви зможете дізнатися усе, що вас цікавить!

Зверніть увагу: реєстрація обов’язкова, адже кількість місць обмежена! Не зволікайте, переходьте за посиланням, записуйтесь на воркшопи від «Creative SMM» сьогодні, щоб вже завтра ваша сторінка у соціальних мережах почала приносити реальний дохід!

P.S. На заняттях від вас потрібен лише персональний комп’ютер, доступи до сторінок бізнесу, бажання навчатися та хороший настрій. Від нас — корисні знання та багато практики!

Записатися на курс

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More
error: Content is protected !!