ТОП-5 додатків, які зроблять ваш профіль в інстаграмі «смачнішим»

Сreative SMM поради

ТОП-5 додатків, які зроблять ваш профіль в інстаграмі

У команді Creative SMM я новенька. На курс #SMM_на_100% прийшла, щоб розібратись з технічними аспектами в роботі з соціальними мережами.

Грамотне налаштування реклами – це половина успіху. Чому лиш половина, бо решта залежить від інформаційної та візуальної складової контенту і над останнім прийдеться добряче «попотіти».

На курсах я дізналась багато секретів та нюансів у роботі з соцмережами. І зараз поділюсь найкориснішими додатками, які активно використовую у роботі над візуальною концепцією:

  1. UNUM. Маст-хев у кожного, хто хоче зробити профіль візуально привабливішим. Там ви зможете переміщувати майбутні фото і одразу бачити, в якому порядку краще закидати. P.S. У запасі потрібно мати декілька фото.
  2. Snapseed. Редагувати: регулюєте яскравість, контраст, насиченість, оточення, світло, тіні, теплі відтінки. Точкова корекція: допомагає забрати непотрібні деталі із фото. Фрагменти: корекція вибратих фрагментів на зображені. Для цього натисніть значок + і поставте на потрібну ділянку вона буде червоного кольору, тоді розводьте чи зводьте пальці регулюючи розмір корекції.
  3.  PicsArt. Вирізати об‘єкт та поміняти фон у зображені вибираєте інструмент «вирізати», виділяєте необхідну ділянку і зберігаєте у «стікерах». Відкриваєте фото у яке потрібно вставити об‘єкт. Вкладка «стікер» – «мої стікери» та обираєте свій. Далі регулюєте розмір, прозорість, крутите та стираєте кісточкою зайве. Зміна кольору. Заходите в «ефекти» – кольори – заміна. Повзунок (максимальний тон) тягніть вправо до кінця, щоб позбавитись шумів на фото.
  4. Lightroom. Посилити чи послабити якийсь один колір, забрати чи додати йому насиченість можна тут. Таким чином можна зробити холодне фото теплим чи навпаки.
  5. VSCO. Додати фільтр на фото чи відео. Додаток використовують практично всі блогери. Особливо корисний тим, хто працює над особистим брендом. Пам‘ятайте, що фільтрів повинно бути один, максимум два, щоб фото гармонічно виглядали у вашій стрічці.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!