Історії (сторіс) в Інстаграм – усе, що вам потрібно знати про тренди просування бренду

Без категорії, Сreative SMM поради

Instagram Stories в 2019 році
  • Друзі, ви користуєтеся Інстаграм? Звісно так, ми ж маркетологи та smm-спеціалісти.
  • А ви публікуєте сторіс?  Звісно так, ми ж маркетологи та смм-спеціалісти.
  • А як ви вважаєте, просування бренду в сторіс – це ефективно?
  • Звісно так, ми ж досвідчені та сучасні маркетологи та смм-спеціалісти!!!

І все вірно, Instagram Stories – це унікальний шанс оживити свій контент, додати мімімішності, гумору, отримати цінну інформацію шляхом взаємодії з аудиторією, чи відійти від візуальності профілю, яка вимагає щодня вже запланований певний пост. Оце я вам я смм-спеціаліст кажу – Інстаграм Історії – це шанс не втратити інтересу до свого проекту і випускати свій креатив назовні. Згодні зі мною? Тоді 5 зірочок за статтю в самому низу, як знак згоди, ггг 😉 Дякую.

А тепер до справи, про що ми сьогодні “говоримо” з вами. А про масштабне і мегакруте дослідження, яке провели Buffer спільно з Delmondo, проаналізувавши більше 15 000 Instagram Stories від більш ніж 200 провідних брендів світу. Поїхали – буде цікаво!

На сьогодні користувачів, і то таких активних в Інстаргам є понад, на хвилиночку 400 МІЛЬЙОНІВ. Уявіть тільки і усі вони гортають стрічку новин і дивляться історії щодня. Шкода, що в статті не вставиш смайлу, того, що з відкритим ротом від здивування тримає себе за голову 🙂

3 найважливіших підсумка з дослідження  Buffer спільно з Delmondo*:

Delmondo – це медіапартнер FB та INSTA, який запустив в 2017 році аналітику для цих мереж

  1. Скільки Stories на добу оптимально і ефективно.

А от і не чим більше тим краще, увага! Вже на 7 сторіс користувачі нудніше вас дивитися, сорі Майкл – це бізнес, як то кажуть в народі. І запам’ятайте це правило – НЕ більше 7 сторіс за 24 години і буде вам щастя. А, якщо не втримались, можна вже і 30 “зафігачити”, ітак після 7 сторіс користувач перейде далі.

  1. Прайм тайм для постів.

Тільки чесно, ви ще вірите в те, що є певний час, коли можна отримати зірку з неба, у вигляді 100500 лайків після виходу публікації. То всьо ПШИК, дослідження довело, що читає Інстаграм користувач щодня в різний час, тоді, коли він той час має – облом!

  • 04:00 – 06:00
  • 08:00 – 10:00
  • 12:00 – 14:00
  • 20:00 – 22:00

Ось вам шпаргалка, яка є результатом дослідження найактивніших годин користувачів зі всього світу.

  1. Чим більше контенту, тим ширший охват.

Журбинка, але факт. Нам SMM-щикам треба потіти і потіти над створенням унікального та цікавого контенту. І крапка. Чим частіше сторіс появляються в стрічці новин, тим менше місця конкурентам залишається, тільки ми домовилися, не більше 7 на добу, ок?

Охват в Instagram Stories для різних типів акаунтів

Ще у дослідженні левову долю зусиль виділили на дослідження, хто успішніший з корстувачів і розділили їх умовно на 4 групи:

  • Бренд: споживчі товари або послуги
  • Розваги: ТВ / медіа мережі, шоу, фільми
  • Медіа: газети, новини, видавці
  • Спорт: спортивні команди (в тому числі з кіберспорту), ліги і заходи

*Додам від себе, що досліджень по блогам я не знайшла, ще одна журбинка.

Отже цих 4 групи вздовж і впоперек міряли хто успішніше в просуванні за допомогою сторіс і виявилося, що спорт і бренди найуспішніше просувати в сторіс за кількістю показів. А ще спорт всіх переміг за частотою публікацій в місяць, а ось бренди в цій категорії на останньому місці. А так, як smm переважно просуває бренди – задумайтеся над цим, а знов ж таки, без фанатизму – 7 сторіс на добу. Блін, де смайли, не цікаво писати ті статті 🙂

Ну і для підняття карми Creative SMM і мене, як головного копірайтера цієї компашки дарю вам секретні 3 стратегії просування  Instagram Stories в 2019 році

  • Найкращий контент на початку. Це знаєте як вечором гроші, а зранку стільці 🙂 Його величність дослідження Delmondo, довели, що активний користувач виходить на першому сторіс, як щось не до вподоби. Так-так, планувати відтепер доведеться і вихід сторіс – імпульсивним публікаціям не завжди буде успіх. (ось тут я сама зависла)

Ось секрет компанії  Airbnb, бачите мучать користувача додивитись до кінця

  • Регулярність – це козир.

Мало того, що регулярно, так ще й коротко, ясно та просто.

Ось деякі висновки з досліджень:

The Guardian з’ясували, що прості зображення і короткі відео набагато ефективніше для них, ніж професійний контент.

The North Face, наприклад, використовують фото з коротким текстом

  • Аналізуйте свою статистику, робіть висновку і здобувайте досвід на свої помилках.

Щодня заходьте у статистику, вивчайте дані, які там відображаються – це ваш орієнтир на успіх. Якщо ви робили опитування, опублікуйте результат, якщо використовували слайдер з емоджі, також публікуйте, задавали питання чи ще будь-який інший контакт. Публікуйте відгуки, побажання своїх клієнтів, усе, що неумісне в основних публікаціях.

Отже, дослідження, що воно каже – це орієнтир для брендів на 2019 рік. Щоб витягти максимум з Instagram Stories, необхідно проаналізувати дані власних Історій. Зверніть особливу увагу на:

  • Показник переглядів
  • Охоплення та покази
  • Показник відмов та переходів
  • Різний час публікацій
  • Довжину ІСТОРІЇ

Враховуйте цю інформацію, щоб стати сильніше, популярніше та успішніше щодня, експериментуйте і обов’язково прислухайтеся до ПІДПИСНИКІВ.

Хвилинка реклами, чесно і красиво 😉 В Creative SMM вам нададуть консультації на будь-які питання з області інтернет-маркетингу, не стидайтеся – можливо одна консультація “перезагрузить” вас та вивільнить на волю того мега smm-щика, який ще до сих пір жив на стоках з фотками і робив рерайти.

Ха, і про рерайти, частково інформацію черпала з https://blog.bufferapp.com/instagram-stories-research та https://delmondo.co/instagram-stories-analytics/

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!