SMM «на автопілоті» або чому ваш SMM не працює?

Сreative SMM поради

Життя у телефоні — це наша реальність не тільки завдяки розвитку технологій і банальній зручності, а й через непередбачувані обставини. У 2020 році це була пандемія COVID-19, а після 24 лютого цього року — повномасштабне вторгнення росії.

У 2021 році вже 60% українців споживали інформацію у соцмережах, а після початку повномасштабного вторгнення цей показник підскочив до 76,6% (згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології на замовлення Громадянської мережі ОПОРА). При чому для людей до 40 років цей показник склав більше 92%.

Українці у соцмережах читають новини, збирають донати, просувають товари і послуги свого бізнесу. Саме тому SMM-ників нині потребують і медіа, і громадські організації, і бізнес.

За стандартним визначенням SMM (Social Media Marketing) — це  комплекс заходів щодо використання соцмереж для просування компаній, товарів і послуг. 

За визначенням людей, які побіжно знайомі з SMM, — це «постити щось у соцмережах і налаштовувати рекламу на Facebook». Більшість бізнесів припускаються саме цієї помилки, коли їхній SMM працює «на автопілоті». Зробив банальний фото- та відеоконтент і виклав у соцмережі, без загальної ідеї, концепції чи стратегії.

Однак SMM — це про інше, про комунікацію з потенційними покупцями чи аудиторією. Дуже часто для людей перегляд сторінок у соцмережах, як похід до офлайн-магазину: вони хочуть усе подивитись, оцінити, «пощупати», а не одразу купити. Вони придивляються до компанії: чи подобається їм атмосфера, характер спілкування, «вайб», як нині часто кажуть. Тому створення цілісної комунікації і збільшення лояльності відбувається не за пару постів, а потребує часу, фінансових ресурсів, нестандартних рішень, вміння помилятись і багато-багато роботи.

«SMM на 100% — це 25% натхнення, 25% креативу і 50% практики», — вважає Марта Пастернак, практикуюча SEO/SMM-спеціалістка, засновниця креативної спільноти Creative SMM і викладачка курсу «SMM на 100%».

Агенція Creative SMM має у портфоліо понад 100 SMM-проєктів і 75 SEO-проєктів з різних напрямків бізнесу, допомогла запустити бізнес в онлайн 120+ компаніям і випустила більше 500 SMM-спеціалістів у «вільне плавання».

І зараз Creative SMM запрошує охочих на практичний курс «SMM на 100%», що допоможе стати SMM-спеціалістом за 2 місяці. Чому курс практичний? Все просто: 90% часу студенти матимуть практичні заняття — будуть вчитися на реальних проєктах, отримувати реальні задачі і нести відповідальність за продажі.

«SMM на 100%» допоможе спеціалістам-початківцям, які прагнуть здобути нову професію, маркетологам і власникам бізнесу, які хочуть масштабувати свою справу.

Курс надає базові знання про SMM, використання його інструментів, а також допомагає опанувати:

 • формування правильних цілей для просування,
 • розробка маркетингової стратегії просування на довгий та короткий період,
 • написання контент-плану як статичного, так і динамічного, коли у вас немає часу,
 • аналіз конкуренції та ЦА (цільової аудиторії),
 • написання ТЗ для дизайнерів, копірайтерів, таргетологів,
 • написання контенту (фото+відео+текст) для соцмереж,
 • проведення аудиту сторінок в соцмережах,
 • навички комунікування та продаж в дірект,
 • правильно налаштовувати таргет через FB ads для всіх соцмереж, 
 • навички роботи з візуалом для Instagram,
 • формування звітів і оцінювання своєї роботи з продажів,
 • представники бізнесу додатково опанують навичку правильного формування завдання для маркетологів та SMM-спеціалістів, контролю спеціалістів, оцінювання їхньої роботи.

Курс «SMM на 100%» складається з 19 занять по 3 години 2 рази на тиждень (загальною тривалістю 46 годин). Усі бажаючі можуть зареєструватись вже зараз і почати навчання з 27 вересня у Львові або дистанційно.

Маркетингова агенція Creative SMM — Надихаємо. Креативимо. Просуваємо в соцмережах на 100%.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!