Переваги шаблонних рішень для дизайну інтернет-магазинів

Сreative SMM поради

Запуск бізнесу в e-commerce вимагає від підприємця обирати між різними digital інструментами та рішеннями, в яких він часто не дуже добре орієнтується. Через це виникає напруга та помилки. 

Створення інтернет-магазину — перше завдання з цілої низки непростих завдань, для вирішення яких доводиться заглиблюватися в технічні тонкощі. Одне з основних питань, які цікавлять власника бізнесу — дизайн інтернет-магазину.

Вибір між індивідуальним і шаблонним дизайном. У чому різниця

Дизайн інтернет-магазину може бути індивідуальним (кастомним) або шаблонним. Давайте прояснимо, у чому різниця між ними. 

  • Індивідуальний дизайн інтернет-магазину створюють з нуля. Спочатку дизайнер промальовує всі деталі зовнішнього вигляду сторінок, потім затверджує із замовником і тільки після цього ідея втілюється в дизайні сайту. На весь процес іде кілька тижнів і коштує це досить дорого. Але замовник отримує унікальний дизайн, який створює WOW-ефект. 
  • Шаблонний дизайн створюють на основі вже наявних напрацювань. Найчастіше це гнучка тема, яку можна редагувати, змінювати і додавати блоки, функціональні елементи. Створюючи дизайн на основі шаблону або теми, можна змінювати шрифти, колірну схему, шрифти і розміри всіх блоків на сторінці.  

Багато хто вважає, що індивідуальний дизайн обов’язковий для успішних продажів. Це не так. Інтернет-магазин може приносити прибуток і добре продавати навіть якщо ви вибрали шаблонне рішення для створення дизайну. У такого варіанту є ще кілька плюсів. Розберемо їх.

Основні переваги дизайну на основі шаблонів або готових тем 

Спочатку розвіємо важливий міф у цій сфері. Шаблонний дизайн не означає, що інтернет-магазин буде безликим і загубиться серед конкурентів. Теми розробляють з урахуванням сучасних трендів у дизайні, а гнучкість налаштування така, що на основі однієї теми можна створити інтернет-магазини майже нічим не схожі один на одного. Це прекрасно видно за прикладами в портфоліо на сайті Shop-Express, українського сервісу створення інтернет-магазинів. 

Які ще переваги дають шаблонні рішення: 

  • Економія часу. Створюючи дизайн на основі готової теми, не потрібно витрачати тижні. Усі налаштування можна виконати за кілька днів. Іноді на це вистачає навіть одного дня. Усе залежить від обраної платформи та досвіду. 
  • Економія грошей. Ціна індивідуального дизайну може вимірюватися в сотнях доларів. Шаблонне рішення буде значно дешевшим. 
  • Простота змін. Шаблонні рішення дають змогу тестувати кілька варіантів і швидко змінювати те, що не працює. Будь-які правки в кастомному дизайні потребуватимуть часу і грошей.

Висновок 

Для більшості бізнесів в e-commerce саме дизайн на основі шаблонних рішень буде оптимальним вибором. Він дасть змогу швидше створити привабливий впізнаваний інтернет-магазин і запустити продажі онлайн.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!