Найбільш популярні біржі криптовалют України та Європи

Сreative SMM поради

Криптовалютні біржі прийнято вважати одними із найбільш зручних, а, тому, і найбільш популярних сервісів для виконання транзакцій із криптовалютою. Чому так?

У цій статті ми підготували інформацію про декілька особливостей цих платформ, які суттєво впливають на їх популярність серед користувачів.

Які можливості криптовалютна біржа надає своїм користувачам? 

Біржа криптовалют є зручним сервісом, на якому доступні наступні функції:

  • купівля криптовалюти;
  • продаж криптовалюти;
  • зберігання криптовалюти;
  • обмін криптовалюти одного виду на інший;
  • обмін криптовалюти на фіат та навпаки;
  • вклад криптовалюти під відсотки;
  • маржинальна торгівля криптовалютою;
  • заробіток на побудованій програмі рефералів;
  • участь у різних турнірах та змаганнях між користувачами криптобіржі.

Звичайно, не кожна біржа криптовалюти може запропонувати своїм користувачам усі вищевказані активності, тому обирати її слід дуже ретельно й не поспішаючи. 

Які чинники впливають на популярність біржі криптовалют?

Окрім наявності усіх вищевказаних функцій та активностей на платформі, криптобіржі піклуються про правильне проведення операцій своїми користувачами. Саме тому на сайті біржі віртуальних валют високого рівня користувач знайде детальний опис будь-якої активності, яку він хоче виконати на цій платформі.

Також користувач може звернутися до служби підтримки у будь-який момент, отримавши коректну та швидку допомогу.

Але найважливішим чинником, завдяки якому біржі криптовалют, особливо централізовані, користуються популярністю – це безпека. Ці платформи перш за все дбаються про захист персональних даних користувачів, про захист їх кошт та, звичайно, про захист кошт біржі. 

Яка криптобіржа вважається найпопулярнішою в Європі?

Вже багато років однією із найкращих та найпопулярніших європейських криптобірж вважається Binance. Ця платформа має близько 600 торгових пар та має власні проекти по створенню блокчейн. Криптобіржа відрізняється досить гнучкою системою комісій, яка відрізняється відповідно до  рівня користувача та виду його транзакцій.

Яка криптобіржа вважається найпопулярнішою в Україні?

WhiteBIT – найпопулярніша українська біржа криптовалют. Це централізована криптобіржа, яка дає своїм користувачам можливість заробляти на різноманітних активностях. Криптобіржа дуже швидко розвивається, відкриваючи офіси в різних частинах світу.

Незважаючи на свій досить молодий вік, вона входить в усі світові ТОПи, у тому числі й у ТОП найбільш безпечних бірж криптовалют в Україні.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!