Як за 1 день заробити 1000$ без інвестицій та спеціальних знань в інтернеті: 3 методи, які реально НЕ працюють

Сreative SMM поради

Як за 1 день заробити 1000$

Нічого немає суворіше статистики. Вона вказує на те, що користувачів Інтернету у всьому світі найбільше цікавлять слідуючі речі: рецепти страв, краси, збереження здоров’я, скачування фільмів та музики, а також… швидкий і легкий заробіток грошей безпосередньо дома. Більшість з нас вірить в чудеса, сподівається знайти секрет швидкого, легкого та пристойного заробітку. Нас надихають історії звичайних людей, які досягли висот без спеціальних знань, та ми набираємося впевненості в тому, що і у нас все вийде, якщо притримуватись схеми, рекомендованої успішною людиною. Та все це не працює.

До речі, для мам у декреті у нас є чудові поради, як дійсно заробити гроші, без пірамід та хитрих схем, не виходячи з дому та не сильно відволікаючись від домашніх справ. Прочитати їх можна тут: https://creativesmm.com.ua/shho-robutu-mamam-u-dekreti/

Фінансові піраміди: як наповнити до країв чашу, що стоїть зверху

Піраміда є піраміда. Закони геометрії безжальні: верхівці піраміди дістається максимум тепла і світла, бо вона найближче до сонця. Біля основи – прохолода та затінок. Amway, Mary Kay, Oriflame, Avon – відомі компанії по типу “піраміди”, в яких є надихаючі історії лідерів, вільний вхід в якості представника та потенційні можливості розвитку. Та все не так просто і ясно, як це представляється можливому представнику. Лідери компанії й справді отримують непогані кошти, рештки розподіляються між менеджерами та представниками різного рівня. Мало того, що початківець в справі розповсюдження продукції буде заробляти копійки, витрачаючи багато свого часу; йому, навіть щоб щомісяця гарантовано отримувати мінімальну зарплатню необхідно мати хоча б невелику базу постійних клієнтів, що в эпоху Амазона, Аліекспресу та веб-шопів не так просто. Якщо ви – мама в декреті або просто не можете знайти роботу, не маєте напрацьованої бази – починати не варто в будь-якому випадку, адже в деяких компаніях за невиконання плану вам ще доведеться платити зі свого карману, нічого не отримуючи натомість.

Купи-продай, ріелтором стань, Або спосіб довгострокового очікування бодай 1 зарплатні

Заробітки ріелторів нам бачаться великими при малих зусиллях. Та це міф, який розповідають власники ріелторських агенцій своїм потенційним новобранцям. По суті, вони дають лише своє ім’я, яке для пересічного продавця-покупця нічого не значить, нічого не втрачаючи. Втрачаєте лише ви. Новачкам в ріелторській справі потрібно самостійно напрацьовувати базу, у компанії даже при її наявності все одно нічого не запропонують. Як шукати, як довести перемовини між покупцем та продавцем до переможного кінця, як прискорити процес завершення справ – все це для ваших покровителів не важливе, це лише ваша справа, від якої залежить те, як швидко ви зможете отримати бодай якісь гроші (ну ніяк керівників ріелторських агенцій не можна назвати роботодавцями). Отримали гроші і все на цьому? О ні, доведеться поділитися своєю працею з роботодавцями, від імені яких ви працюєте.

Кліки, коменти, крани “битків”, листи, тестування, виконання завдань

Ще один вірний спосіб втратити час і нічого не досягти. Сайти на кшталт SEOSPRINT.RU, SOCPUBLIC, wmmail.ru, SEO-FAST.RU, PROFITCENTR.COM, VIP-PROM.NET, VIP-PROM.NET та безліч аналогічних американських порталів пропонують легкий заробіток без спеціальних знань, наявності кваліфікації, при незначних зусиллях. Все, що треба, – виконувати завдання або, якщо мова йде про крани валют, грати в лотерею. Що в дійсності? Ви просто витрачаєте час за мізерні гроші. Нормальні нарахування за виконання такої роботи без рейтингу не перевищують 20 центів в день (та це ще треба постаратися, щоб і їх отримати). Там, де йде мова по декілька доларів в день – або неможливо вивести гроші на рахунок, або вам пропонують купони, які ви в кращому випадку можете обміняти на неособливо потрібні товари.

Ось такі реалії по заробіткам 1000$ в день без праці, знань, команди, фінансових вливань. Жоден тренер по успіху не виносить всієї правди про свої досягнення, бо вона може бути занадто болючою та тривіальною для захопленою публіки. Досягнення жодної рольової моделі не можна прирівнювати до своїх. Хто знає, як би склались обставини, народись Ілон Маск в Гамбії, а не США? Ніхто, а поки, завдяки спритним блогерам ми маємо 3 методи швидкого заробітку, які не працюють, лише відбирають ваш дорогоцінний час.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!