Професійна розробка та підтримка сайтів для наших друзів

Усі - на перші позиції у видачі!

Creative SMM запускає нові види послуг, але доступні вони будуть не для всіх! Для клієнтів, які вже хоча б один раз скористалися нашими послугами чи пройшли один із курсів від Creative SMM, пропонуємо допомогу з розробки та підтримки сайтів. Ми можемо створити будь-який його тип: Landing page, візитку, корпоративний сайт, каталог, інтернет-магазин, унікальний портал тощо. Разом із замовником ми придумаємо унікальний дизайн, правильно розташуємо функціональні модулі, оберемо найзручнішу систему управління (CMS), здійснимо базове наповнення контентом, “познайомимо” та “подружимо” пошукові системи з проєктом, а також навчимо вас роботі з ним.

Послуга зі створення сайту включає кілька напрямів, а саме: 

  • Проведемо ТЕХ аудит
  • розробку концепції (визначення стилю, вибір найкращого домену згідно з вашим бізнесом);
  • реєстрацію домена;
  • вибір хостингу.
  • Підтримка сайту

Розробка здійснюється комплексно:

Ми рекомендуємо своїм клієнтам обирати перевірені CMS (систем управління): Joomla, WordPress, Magento. Це просто та зручно, бо створення й редагування текстів у них нагадує звичайний текстовий редактор. Адміністративна панель кожної із систем настільки адаптована, що навіть новачок легко зможе у ній розібратися т керувати сайтом навіть зі смартфону. Вона обізнана з усіма відомими методами атаки та злому сайтів, тому ефективно їм протидіє. За ці CMS не потрібно платити, зате можна оновлювати. Систему управління можна вдосконалювати, купуючи нові модулі з бажаним функціоналом. Вона побудована на відкритому коді, тому замовник, у разі потреби, може користуватися послугами сторонніх підрядників.

Створення

Створення структури сайту, залежно від обраного семантичного ядра з урахуванням зручності для користувачів.

Далі

Наповнення

Базове наповнення — головного та додаткового меню, категорій. Наповнення інтернет-магазину.

Далі

Контент

Написання контенту. Оптимізація сайту під ключові слова.

Далі

Звітування

Тестування та запуск сайту. Аналітика.

Далі

Клієнтам, які замовили в нас послугу розробки сайту, ми пропонуємо безкоштовну підтримку протягом місяця. Вона необхідна для стабільної та безпечної роботи як на початку функціонування, так і в майбутньому. Ми надаємо послуги консультування клієнтів телефоном, електронною поштою з будь-яких питань. Також ми можемо виправити помилки, допущені нашими замовниками, та відновити сайт після збою чи атаки.

У якості бонусу пропонуємо розробку стратегії для подальшого просування. Звертайтеся, завжди раді допомогти!

error: Контент захищено!