Професійна розробка та підтримка сайтів

Розробка сайту під ключ з SEO оптимізацією! Усі - на перші позиції у видачі! 

Creative SMM запускає нові види послуг, але доступні вони будуть не для всіх! Для клієнтів, які вже хоча б один раз скористалися нашими послугами чи пройшли один із курсів від Creative SMM, пропонуємо допомогу з розробки та підтримки сайтів. Ми можемо створити будь-який його тип: Landing page, візитку, корпоративний сайт, каталог, інтернет-магазин, унікальний портал тощо. Разом із замовником ми придумаємо унікальний дизайн, правильно розташуємо функціональні модулі, оберемо найзручнішу систему управління (CMS), здійснимо базове наповнення контентом, “познайомимо” та “подружимо” пошукові системи з проєктом, а також навчимо вас роботі з ним.

Послуга зі створення сайту включає кілька напрямів, а саме: 

 • Аналіз брифу і написання ТЗ
 • Прототипування
 • Дизайн
 • Програмування
 • Тестування
 • Наповнення сайту
 • Перенесення на хостинг
 • Підтримка

Розробка здійснюється комплексно:

Ми рекомендуємо своїм клієнтам обирати перевірені CMS (систем управління):  WordPress, Joomla, ImageCMS, OkayCMS. Це просто та зручно, бо створення й редагування текстів у них нагадує звичайний текстовий редактор. Адміністративна панель кожної із систем настільки адаптована, що навіть новачок легко зможе у ній розібратися т керувати сайтом навіть зі смартфону. Вона обізнана з усіма відомими методами атаки та злому сайтів, тому ефективно їм протидіє. За ці CMS не потрібно платити, зате можна оновлювати. Систему управління можна вдосконалювати, купуючи нові модулі з бажаним функціоналом. Вона побудована на відкритому коді, тому замовник, у разі потреби, може користуватися послугами сторонніх підрядників.

Аналіз брифу і написання ТЗ

Кожний замовник заповнює документ-бриф, де вказує свої побажання щодо дизайну, функціоналу сайту та інші деталі проекту. На основі брифу ми складаємо технічне завдання для розробника

Далі

Прототипування

Створення прототипу майбутнього сайту, виділення основних блоків, структурних елементів: меню, кнопки, форми та інше

Далі

Розробка

Створення структури сайту, залежно від обраного семантичного ядра з урахуванням зручності для користувачів. Реалізація усіх блоків і сторінок сайту зігдно ТЗ для отримання повноцінного функціонального робочого інструменту.

Далі

Тестування

Сайт проходить тестування на відповідність прототипу, швидкість роботи, оптимізацію під мобільні пристрої і відображення в різних браузерах. Фінальна перевірка якості – це оцінка готового продукту з точки зору, як розробника, так і користувача. Тестується виконання функціоналу ( чи працюють усі посилання, чи надходять листи, тощо) Тестується працездатність проекту загалом

Далі

Наповнення

Базове наповнення — головного та додаткового меню, категорій. Наповнення інтернет-магазину. Оптимізація сайту під ключові слова.

Далі

Перенесення на хостинг

Вибір хостингу (місце в інтернеті) і домену (адреса сайту) – два пункти, необхідні для розміщення сайту. Після чого сайт переносимо на цей хостинг. І сайт проходить етап фінального тестування після переносу. Після чого, ресурс відкриваємо для пошукових систем

Далі

Звітування

Тестування та запуск сайту. Аналітика.

Далі

Клієнтам, які замовили в нас послугу розробки сайту, ми пропонуємо безкоштовну підтримку протягом місяця. Вона необхідна для стабільної та безпечної роботи як на початку функціонування, так і в майбутньому. Ми надаємо послуги консультування клієнтів телефоном, електронною поштою з будь-яких питань. Також ми можемо виправити помилки, допущені нашими замовниками, та відновити сайт після збою чи атаки.

У якості бонусу пропонуємо розробку стратегії для подальшого просування. Звертайтеся, завжди раді допомогти!

Замовити сайт

  VIEW MAP
  error: Контент захищено!