Практичний курс “YouTube нa 100%“

Даний курс можна пройти наразі індивідуально, набір не проводиться

Ютуб на 100 % для бізнесу: новий курс від Creative SMM

Creative SMM не стоїть на місці та запускає новий напрямок. Курс «Ютуб на 100 % для бізнесу», презентація якого відбудеться зовсім скоро, рекомендований тим, хто розпочинає бізнес на цій платформі або ж прагне розібратися з усіма основними моментами та налаштувати рекламу. Цей курс — 3-денний інтенсив тривалістю 3 години кожний. Під час навчання ви дізнаєтеся, як налаштовувати, планувати та запускати рекламу, а ще познайомитесь із можливостями аналітики. Ви зможете навчитися формувати потік клієнтів та підвищувати пізнаваність бренду за допомогою YouTube.

Що ви отримаєте?

Курс «YouTube на 100 % для бізнесу» — це можливість створити свій канал із нуля, якість якого одразу буде найвищою. Він корисний для:

  • Тих, хто вбачає в собі задатки ютуб-блогера.
  • Власників малого та середнього бізнесу, які планують розширюватися в мережі, у тому числі за допомогою відеороликів, але не знають, із чого почати.
  • Тих, хто має свій канал, але зростання кількості підписників мінімальне.
  • Керівників відділів маркетингу, у яких уже є свій канал, але потрібна оптимізація роботи.
  • Фрілансерів, які хочуть підвищити рівень своїх знань або ж зібрати ефективну команду для створення Ютуб-каналу.
  • Стартаперів.
  • Тих, хто хоче отримувати додатковий зоробіток або спробувати себе у якості блогера.

Завдяки курсу ``YouTube на 100 %`` ви:

Варто сказати, що YouTube — пошукова система, яка займає 2 місце в рейтингу популярності серед користувачів. Його випереджає лише Google. Саме тому канал на YouTube можна вважати повноцінною альтернативою сайту. Цей ресурс надає можливість комунікації з найбільш платоспроможною аудиторією, бо ж основна маса користувачів складається з людей 24–45 років. Тому розвивати бізнес без використання можливостей YouTube нерозумно.

Інтенсив розроблений як покрокова інструкція. Але він не стільки теоретичний, скільки практичний.

Старт

Огляд можливостей і переваг ютубу. Налаштування самого каналу для активної роботи. Підключення та підтвердження всіх інструментів аналітики. Підготовка до запуску рекламних кампаній.Довідаєтеся, як працювати з командою, ставити завдання та контролювати результати.

Далі

Креатив

Зрозумієте, як створювати контент для просування продукту, як-от відеорекламу чи вірусне відео. Тут же буде йти мова про принципи Ютуб-спільноти та авторське право. Правила та сервіси роботи

Далі

Стратегія

Зможете сформувати стратегію, контент-план, цілі та визначити оптимальний формат відео, з огляду на нішу бізнесу та цільову аудиторію. Попрацюєте з трафіком: стратегією його введення та утримання. Розберетеся з типами контенту та специфікою його створення.

Далі

Реклама

Дізнаєтеся про прийоми залучення клієнтів та формування лояльної аудиторії. Тут буде платне просування контенту в Google Ads, оформлення та оптимізація відео та каналу взагалі. Робота з ключовими словами. Розроблення стратегії та прорахунок бюджетів.

Далі

Аналітика

Навчитеся аналізувати конкурентів та знаходити власні переваги. Познайомитесь зі спеціальними додатками та засобами аналітики.Налаштування веб-аналітики Google Analytics та YouTube Analytics. Звітування в роботі з замовником.

Далі

Бонус

Розберетеся з безкоштовним та оплачуваним просуванням, починаючи від роботи з іншими блогерами й закінчуючи налаштуванням рекламних кампаній.

Далі

Чому YouTube? Що про нього потрібно знати?

Ви обов’язково дізнаєтесь, чому ролики про те, як щось робити своїми руками, краще не озвучувати, а знімати так, щоби було зрозуміло й без слів. Навіщо потрібні титри на англійській мові чи і взагалі відео, озвучене іноземною мовою. Чому довгі ролики краще коротких. Чому так популярні Stories, Mobile Live Stream (живі трансляції цікавих подій, так звані «стріми») та прем’єри. Чим короткі рекламні ролики краще довгих та за допомогою якої програми можна «нарізати» таке відео. Усе це та багато іншого буде в інтенсиві. Записуйтесь прямо сьогодні! Вдосконалюйтеся разом із Creative SMM!Тривалість інтенсивів: 3 заняття по 3,0 год, 2 рази на тижденьПочаток та години: обговорюються індивідуальноВартість: 5 000 грн або  індивідуально 2000 грн/год.Для наших випускників знижка 30%.

Досягнення студентів

Germes-Аvia-найкращі авіакаси!

Навчання керівника компанії на курсі SMM на 100%

Захід Інжиніринг

Вирішить питання неякісної води надовго??

Молодіжний туризм

Туроператор, який організовує активні тури до Львова, Карпат, Закарпаття та для тих, хто любить активний відпочинок.

Befit

збалансоване та правильне меню здорового харчування з доставкою додому!

NDstyle

Ексклюзивний, дизайнерський спортивний одяг українського бренду з індивідуальним пошиттям.⠀ ⠀

case study image
error: Контент захищено!