Ведемо інстаграм через телефон: 8 найкращих сервісів для роботи з контентом

Без категорії

8 сервісів для роботи з контентом в Інстаграмі

  1. Lightroom CC та Snapseed – сервіси для обробки фото. Класні тим, що професійно та швидко дають тобі обробити фото, накласти фільтри та є безкоштовними.
  2. Vimage – сервіс для накладання анімаційних фільтрів на фото. Сервіс платний, але 10 баксів для унікальності вашим фото, які перетворяться у відео за 2 хв то вартий бути у вашому арсеналі.
  3. StoryArt – якщо ви хочете, щоб ваші історії були мега гарними і творчими, то Рекомендуємо. Великий вибір шаблонів, як безкоштовних так і платних.
  4. StoryBeat – а цей сервіс придасть вашим історіям музичного звучання і не тільки історіям ?. Музика на любий смак та стиль.
  5. Unfold – цей сервіс скоріш за все пригодиться для IGTV, хоч передбачений для storis. Чому для IGTV, тому що у всіх вас напевно було таке, що ви хотіли загрузити відео, яке зняте не у форматі телефону, а цей сервіс вам у цьому допоможе.., головне проявити креативність ?
  6. Movavi Clips – ну а це сервіс для відео монтажу, ніяких водяних знаків, зручний та зрозумілий у користуванні + накладання музики, обрізання під той формат який вам потрібен. Ми оцінили перепробувавши дуже багато сервісів для телефону, як платних так і безкоштовних. Головне у відео звук і якість, тут є те що потрібно і безкоштовно.
  7. Canva – сервіс з готовими ідеями шаблонів для постів різних соцмереж, напевно всі його знають. Мінус, що дизайн шаблонів не оновлюються і швидко вичерпуються, але ☝️тут головне зручності користування самого редактора, накладання тексту, використання під рукою свої фото та лого, від вас вже бурна фонтазія і творити самому. У платні версії є можливість анімувати текст. Хоча це можна зробити сервісом Legend.
  8. Crello – цей же сервіс лише для десктопної версії. Аналог Canva але як на наш погляд, по якості, по ідеям шаблонів дизайну постів набагато крутіший, плюс має анімаційні шаблони постів. Єдине, що анімація у платном використанні але це того варте 100 дол в рік і ти король анімаційних постів?

Сервіси, які описані вище тестувати лише на Android для IOS деякі додатки можуть мати іншу назву.

Пробуйте і пишіть у коментарях, як називаються ваші улюблені додатки.
А також діліться, якими ви сервісами користуєтеся, щоб у вас вийшов “смачний пост”.
P. S. Ідеального сервісу для роботи з постами в соціальних мережах нажаль немає, кожен додаток чи сервіс дасть вам щось своє, що реалізує ваші найкреативніші ідеї ☺️ Творіть і будьте корисними вашій аудиторії і не забувайте ☝️ ЯКІСТЬ продукту найголовніше.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!