SMS розсилки – ефективний інструмент для просування вашого бізнесу

Сreative SMM поради

Пошук ефективних методів просування бізнесу, а отже отримання прибутку – це головна задача маркетолога. На сьогодні споживачі стають дедалі вибагливі та вимагають швидкої комунікації та розв’язання своїх питань. Досвідчений маркетолог завжди покладається на декілька методів просування, застосовуючи їх в комплексі, а часом застосування і всіх відомих методів логічне та ефективне.

ТОП-5 ефективних методів просування бізнесу для маркетологів:

 1. Прямий маркетинг – інформаційні розсилки, а саме смс-розсилки. Е-мейл розсилки давно вже неефективні, а ось SMS-розсилки досі приводять покупців та допомагають ефективно комунікувати з аудиторією. Використовуючи якісні сервіси та компанії, які надають послуги смс-розсилок можна гарантовано отримати результат. Ми рекомендуємо компанію MOBIZON (https://mobizon.ua/bulk-sms) Про цей SMS-сервіс розглянемо детальніше нижче по тексту.
 2. Банери або медійна реклама. Це аудіо, відео контент, який розміщується на різних сайтах та повинен привернути увагу користувачів, коли вони відвідують певні ресурси за своїми потребами. Мета банерного методу – це привести клієнта на сайт (банер містить активне посилання, клікнувши його клієнта перекидає на сайт компанії).
 3. Контекстна реклама. Більш витончений та ювелірний метод просування. За допомогою аналітики та вивчення цільової аудиторії, на основі вподобань та захоплень потенційних клієнтів контекстна реклама розміщується на ресурсах, які потенційно входять в число захоплень цільової аудиторії. Основна задача контекстної реклами – підібрати правильний контент, який зацікавить потенційного споживача.
 4. Вірусний маркетинг. Цей тип маркетингу не дає супер швидких результатів, але дуже добре підходить до брендування, ознайомлення з вашою компанією та створенню позитивного образу. Для вірусного маркетингу потрібно створити відео-креатив, який захопить і змусить поділитися чи додивитись до кінця. По суті в ньому має бути скрита реклама, ніяких “купи” чи “акція тільки сьогодні” до цього відношення не мають.
 5. SMM або маркетинг соціальних мереж. Це величезний об’єм роботи, який охоплює всі соціальні мережі, але дає неймовірні результати навіть по продажам, хоча істинна задача маркетингу соціальних мереж – це ознайомлення з брендом та комунікація з підписками. У нашому блозі ви знайде усю потрібну інформацію про світ СММ.

Сьогодні поговоримо про смс-розсилки, як ефективний, незамінний, корисний інструмент для кожного бізнесу. Раніше вважалося, що це вже застарілий метод і точно є кращі. Проте час показує, що саме смс повідомлення точно потрапляють до користувача, адже вайбер, телеграм, пошта тощо можуть мати обмеження на надсилання, бути не в мережі або просто систематично не передивлятися користувачем.

У чому зручність та перевага смс-сервісів, як mobizon?

 1. Коректна комунікація з бізнес-партнерами та клієнтами.
 2. Вчасне інформування клієнта про майбутній візит, про відправку посилки, про будь-які зміни у розкладі роботи компанії, зміна часу зустрічі ти відправки посилки.
 3. SMS повідомлення не зникають, поки їх не видалить користувач і 99% населення знають, де знаходяться смс у їх телефонах.

Звісно, окрім ургентних випадків смс-розсилки зараз дуже актуальні для розсилки кодів авторизації, інформації про новини, знижки та акції, інформація про бонуси, програми лояльності тощо.

Як користуватися сервісом смс-розсилок на прикладі Мобізон?

 1. Перейти на сайт Mobizon та ознайомитися з основними Сервісами компанії, адже окрім смс-розсилки Ви можете обрати розсилання форм, qr-коди та інше.
 2. Подивитися ознайомче відео та спробувати смс-розсилку безкоштовно.
 3. SMS-розсилки стартують від 0,49 грн за 1 смс – це в рази дешевше ніж самостійно розсилати повідомлення своїм клієнтам. А при постійному користуванні сервісом діє програма лояльності, а це означає, що ціна стане ще приємнішою.
 4. SMS-розсилка Мобізон має покриття за кордоном і точно тарифи Вам сподобаються.
 5. Поповнити свій рахунок та оформити сервіс розсилки навіть самостійно просто елементарно – сайт Мобізон дуже зрозумілий у користуванні.

Спробуйте саме зараз відвідати сайт Мобізон та ознайомитися з комфортним сервісом, який точно принесе ефективність Вашій компанії,  спростить робочі процеси інформування  та залучить нових потенційних клієнтів.

Можна спробувати навіть зараз відправити тестові повідомлення завдяки бонусу від компанії.

Шукаючи маркетингові інструменти для просування Вашого бізнесу, спрощуйте свою роботу, користуйтеся надійними сервісами, які знімуть з Вас марудну роботу і зайвий стрес. Ваш клієнт та партнери завжди будуть в курсі усіх новин та змін, а ви зможете зайнятися важливішими справами.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!