prodazhі-v-smm-vchora-sogodnі-zavtra

Вчора правила продажів в соціальних мережах були одні, завтра вони будуть зовсім інакші, а ось сьогодні треба схопити максимум інформації і застосувати ії на практиці, щоб бути готовим до завтра!

Як все почалося, еволюціонувало та змінювалося. Як керувати сучасними технологіями майбутнього та способи представлення бізнесу в соцмережах. Від створення фейкових акаунтів до теперішніх тісних комунікацій із підписниками за допомогою нових механік Messenger bot, Live відео трансляції та інших новітніх технологій, які стрімко розвиваються та з`являються в оновлених соціальних мережах та в інтернеті загалом.

Для тих, хто хоче ефективно продавати в соцмережах, з врахуванням швидкоплинних змін – запрошуємо Вас на одноденний безкоштовний майстер-клас: “Продажі в соціальних мережах (SMM): Вчора. Сьогодні. Завтра!”

У плані заходу:

  • Коротко про історію соціальних мереж та застосування їх для бізнесу;
  • Як починалися продажі в соцмережах, та хто такі SMM спеціалісти?;
  • Як все змінилось, що робити тепер і що буде далі?;
  • Відповіді на питання.

Реєструємось прямо зараз >> https://goo.gl/forms/L9o31wAOtf7h2IzC2

Початок: 02 червня о 19:00 год.
Тривалість: 1,5 години.
Де: Вільний простір май`бутнього Carpoint To-U.

Вартість: БЕЗКОШТОВНО.

Кількість місць обмежена!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>