Курс “Instagram як мистецтво!”

Ефектний та креативний візуал в Instagram/Stories/Tik-Tok за 1 місяць із телефону

Instagram — це краса, це естетика, це зображення, це емоції! Так, саме для цього й було створено даний вебмайданчик: ділитися всім, що тебе оточує, чим сьогодні ти милувався, що тебе зворушило та що змусило усміхатися чи плакати… Але з часом суть Інстаграму змінилася: він перестав бути просто місцем естетичного задоволення. Сюди зайшли маркетологи, дизайнери, бренди — і все кардинально змінилося!

Щоденно тисячі, а можливо, і мільйони комерційних та особистих сторінок конкурують між собою, намагаючись виділитися на тлі один одного, відвоювати увагу своєї цільової аудиторії та заробити на цьому, але досягнути цілей зможуть лише найкреативніші, найцікавіші, найефектніші! Мета нашого нового курсу — зробити з вас бога SMM у Instagram, навчити створювати крутий візуал для профілю, який насправді торкає, змушує затриматися та поділитися з іншими!

8 занять — саме стільки нам потрібно, аби ви впевнено та з легкістю підкорили цю соцмережу без будь-якої допомоги професійних дизайнерів чи складних програм на ноутбуці. Телефон — це все, що вам буде потрібно!

Чекаємо саме на тебе:

Ви станете дизайнером свого блогу та зможете творити дизайн в соцмережах: Instagram (Інстаграм), stories, TikTok самостійно на телефоні, без дизайнера.

 • ведеш власну сторінку для друзів або ж невеликої кількості підписників та дуже хочеш, аби все було дійсно круто оформлене;
 • блогер із досить великою кількістю прихильників, якому для підвищення рівня заробітку просто необхідна зовнішня привабливість профілю;
 • маркетолог або SMM-спеціаліст, який бажає підвищити власний рівень навичок в оформленні дизайну сторінок у соцмережі;
 • сторімейкер (storiemaker), якому без підвищення рівня дизайнерських умінь не вирватися в ТОП та не виділитися на фоні інших;
 • власник бізнесу, який хоче почати продавати або ж підвищити продажі у Instagram;
 • експертний блогер (медицина, бізнес, консультації, краса, стиль тощо) або ж тільки плануєте ним стати.

Програма курсу ``Instagram як мистецтво!``:

Практика на реальних проєктах (блогах, особистих профілях, бізнес-акаунтах) та неймовірний вибух креативу із перших хвилин

Старт

Знайомство та кілька слів від спікерів курсу. Поговоримо про те, що у 2022 році дійсно в тренді та що працює, а про які дизайнерські рішення варто забути, немов про страшний сон. Обов’язково дізнаємось, з чого складається візуал у соцмережах, які типи та різновиди візуального контенту зараз дійсно вистрелюють.

Далі

Дизайн

Пірнемо з головою в кольори, їхнє значення та посил. Зачепимо питання брендбуку, його значення для розвитку самого SMM-спеціаліста, компанії, сторімейкерів та ін. Не оминемо увагою фірмовий стиль компанії чи блогу та особливості його створення за допомогою кольорів. А ще буде багато лайхаків щодо того, де шукати ідеї для натхнення під час створення Instagram/Stories/Tik-Tok/Reels. Ну, і про основні правила візуалу стрічки новин в Instagram обов’язково поговоримо.

Далі

Фото

Не просто навчимо фотографувати на телефон так, ніби на найдорожчу професійну камеру, але й підкажемо, як:

 • підготувати швидко кадр до публікації;
 • врятувати невдале фото та відредагувати його прямо у Instagram.
На практичній частині ти зможеш власноруч підготувати аватар, шапку та опис профілю так, як це роблять справжні професіонали, а також створити перші Highlights та Reels. Також дізнаєшся, коли варто використовувати стиль Flatlay та наскільки важливе візуальне оформлення в сторітелінгу. Далі

Відео

На цьому етапі ти зрозумієш, що монтувати відео прямо в телефоні, накладати на нього музику, текст, наліпки, ефекти тощо, — то не просто досить легко, а ще й дуже цікаво та творчо. Та і змінити формат, створити стоп-моушн та додати музику у відео Reels безпосередньо у Instagram — справа цікава та захоплива.

Далі

Програми

Ми доведемо, що програмами для монтажу якісного відео та обробки фото можуть використовувати не тільки професіонали, але й усі, хто хоче цього навчитись. Працюватимемо в телефоні зі спеціальними додатками для оформлення Instagram/Stories/Tik-Tok/Reels, а також безпосередньо із самим інструментами Instagram та його шрифтами.

Далі

Звіт

Один із найважливіших етапів роботи: особливості оцінювання результативності зусиль із візуального оформлення сторінки у Instagram. Ми навчимо тебе критично підходити до цього та ефективно планувати майбутні задачі з покращення зовнішнього вигляду блогу чи представництва компанії.

Далі

Розклад занять:

Тривалість курсу: 8 занять (20 год) по 2,5 год 2 рази на тиждень.Початок та години:  27 вересня середа і п`ятниця з 19:00 до 21.30 або індивідуальноДе: Володимира Великого, 18 або ОНЛАЙН.Вартість: 7000 грн або  індивідуально 1500 грн/год. Для наших випускників знижка 50%.

Записатися на курси?

  VIEW MAP

  Germes-Аvia-найкращі авіакаси!

  Навчання керівника компанії на курсі SMM на 100%

  Захід Інжиніринг

  Вирішить питання неякісної води надовго??

  Молодіжний туризм

  Туроператор, який організовує активні тури до Львова, Карпат, Закарпаття та для тих, хто любить активний відпочинок.

  Befit

  збалансоване та правильне меню здорового харчування з доставкою додому!

  NDstyle

  Ексклюзивний, дизайнерський спортивний одяг українського бренду з індивідуальним пошиттям.⠀ ⠀

  case study image
  error: Контент захищено!