5 найдорожчих криптовалют у світі

Без категорії

5 найдорожчих криптовалют у світі

Bitcoin (Біткойн) – 2740 $

Біткойн (bitcoin, BTC, БТК) – найвідоміша криптовалюта (електронна валюта) на сьогодні. З початку 2017 р. її вартість швидко зростає: за останні шість місяців ціна одного біткойну зросла з $ 1000 до $ 2740 (однак точно ніхто не може сказати чому так сталося). Криптовалюта перебуває на першій позиції не тільки за ціною за одиницю, але і за ринковою капіталізацією – 44 мільярди доларів.

Популярність криптовалюти біткойн пояснюється тим, що це перша валюта такого роду. Біткойн був першим, хто запровадив принцип децентралізації – поняття, коли валюта не належить і не контролюється жодною фінансовою чи іншою установою. Своєю появою біткойн спровокував стрімкий розвиток величезної кількості інших криптокультур, які існують в наші дні.

Байтбол – 777 $

Байтбол сильно відрізняється від інших криптовалют і, зокрема, від біткойн. Якщо основою останньої є технологія блоку – розподілення реєстру, де всі дані транзакцій зберігаються в мережі – то Byteball працює на базі DAG. На відміну від блокчейна, DAG формується новими транзакціями, кожна з якиих посилається на попередні (батьківські) транзакції, підписуючи їх хеши і включаючи їх у свій склад. Таким чином формується «дерево» транзакцій, де кожна з них підтверджена і незмінна. Немає ніякої імовірнісної завершеності: якщо транзакція стала частиною основного ланцюга, значить вона остаточна.

Також Byteball не передбачає майнінг. Замість майнерів, транзакції підтверджуються довіреними користувачами, так званими “свідками”. Однією з особливостей криптовалюти є її поширення. Байтбол поширюється безкоштовно для всіх власників біткойнів, які підтвердили свій гаманець у валютній мережі.

За останні шість місяців ціна за одиницю “Байтбол” зросла більш ніж у 36 разів – зараз вона становить близько 775 доларів. Найшвидший стрибок стався наприкінці травня – початку червня, коли криптовалюта відразу оцінювалася більш ніж на 550 доларів.

Zcash – 389 $

Основною відмінністю між Zcash, і тим самим біткойном, є захист інформації. Робота біткойна базується на традиційній заставці, де кожна запис у мережі містить дані про суму транзакції, відправника та одержувача. Zcash використовує протокол раннього розголошення, щоб підтвердити транзакції, не розкриваючи додаткову інформацію про них. “Якщо биткойн – http для грошей, то Zcash – https”, – зазначено на сайті криптовалют.

Зараз одна одиниця валюти коштує близько 390 доларів. Активне зростання ціни на Zcash розпочалося наприкінці травня.

Ethereum – 346 $

Ethereum – друга криптовалюта за обсягом ринкової капіталізації ($ 30 млрд.) І четверта за ціною за одиницю. Особливість ефіру полягає в “розумних контрактах” – здатності реєструвати транзакції з будь-якими активами в рамках загону. “Спритні контракти” – це технологія, яка замінює традиційні юридичні процедури.

Зараз вартість ефіру становить близько 346 доларів. Протягом декількох місяців в 2017 році ціна валюти становила приблизно 10 доларів, але наприкінці травня вартість ефіру підскочила до поточного.

Dash – 190 доларів

Серед функцій Dash криптовалюти – наявність приватних транзакцій, тобто безпечних, PrivateSend та InstantSend. Рішення про будь-які зміни в Dash приймаються загальним голосуванням власників валюти. Цей механізм називається децентралізованим управлінням, і розробники Dash стали першими серед своїх конкурентів, які запровадили такий принцип.

За останні шість місяців ціна одиниці валюти значно зросла. Якщо в січні 2017 року цей показник становив 10 доларів, то тепер один Dash коштує близько 190 доларів.

Автор статті

author thumbnail image
Marta Pasternak (#MartaPasternak)
- автор блогу Creative SMM;⠀­ - засновниця креативної спільноти #CreativeSMM;⠀­ - фахівець-практик з SMM/SEO 8+ років;⠀­ - викладач практичного курсу #SMM_на_100%.⠀
error: Контент захищено!